Wiadomości branżowe

Chwytliwy temat ? czyli za co złapać szafkę i szufladę

Teaser

Skrzypiące drzwi szafki, mogą działać równie frustrująco co trzeszczące łóżko. Ich montaż, wykonanie, jak i wykończenie decydują o tym, jaką przyjemność dadzą nam na co dzień podczas użytkowania.

To dlatego rozwiązania funkcjonalne, jakie oferują producenci mebli nie są bez znaczenia. Korzystają z dostępnych możliwości, by zadowolić nasze potrzeby i gusta. Zarówno forma uchwytu, jak zastosowany mechanizm, czy prowadnice mają wpływ nie tylko na wygląd szaf, szafek i komód, ale również na codzienne użytkowanie: otwieranie i zamykanie. Płynnie i bez trzaskania.

HM Helvetia Meble oferuje rozwiązania bez uchwytowe, ale też gamę różnorodnych możliwości zależnie od kolekcji. Kolekcja Cuba to przykład gładkich powierzchni, gdzie nowoczesne mechanizmy pozwoliły wyeliminować uchwyty. Gładka powierzchnia mebli okazuje rozwiązaniem niezwykle estetycznym, nowoczesnym i bezpiecznym dla dzieci.

Wydłużone relingi znajdziemy w kolekcjach: Pik, Pedro, Voltera. Podkreślają linię mebla w pionie w przypadku szaf i komód oraz w poziomie w przypadku szuflad.

Podobne, choć nieco bardziej schowane i wykorzystujące całą długość otwieranego elementu są uchwyty w postaci listew, zlicowanych z górną krawędzią mebla, jak w kolekcji Agnes.

Modne ostatnio okazują się również uchwyty punktowe. Ich przewagą nad długimi relingami jest z pewnością jednolitość. Często stają się ozdobą i dodatkiem biżuteryjnym do mebla, jak w przypadku kolekcji Dolomiti.

 

Oczywiście nie sposób wymienić wszystkich rozwiązań dostania się do wnętrza mebla. Zależą często od samego projektu, a bywają nawet wyróżnikiem kolekcji na tle innych.

< 238390" >
Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts