Łazienka Łazienki Wystrój wnętrz

Fiolet? Róż? Kuchnie oraz toalety w kolorach akcentach kolorów neonowych.

Łódź, 16 kwietnia 2014 Informacja prasowa Tęcza kolorów w kuchni oraz łazience Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy

Łódź, 16 kwietnia 2014
Informacja prasowa

Tęcza kolorów w kuchni oraz łazience

Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem ? łagodnie mówiąc ? dość odważne kolory wyposażenia wnętrz.
I o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do innych pomieszczeń wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych propozycji dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni i łazienki w szalonych barwach.

Kuchnie oraz toalety w charakterach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem ? łagodnie mówiąc ? dość odważne kolory wyposażenia wnętrz.
Oraz o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do własnych miejsc wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych ofert dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni oraz toalety w ogromnych barwach.
Fiolet? Róż? To całkiem propozycja dla odważnych. Też dużo odważne są akcenty kolorów neonowych, które z kilku sezonów zajmują ważne miejsce na letnich pokazach światowych projektantów. Jak połączyć ostre barwy, aby nie sprawiać wrażenia kiczu? Dodawać do nich stonowane dodatki. Zlewy w neutralnych kolorach (beżowym oraz grafitowym) lub kolumny prysznicowe w bieli.

Fioletowe kuchnie

Niezależnie od odcienia fioletu w kuchni ? pastelowego czy intensywnie jagodowego sprawdzą się
w ich otoczeniu zapachy oraz elementy wyposażenia, np. zlewy granitowe w neutralnych kolorach. O ile
z trudnymi barwami pastelowymi świetnie tworzył się będzie się neutralny w charakterze zlewozmywak beżowy, o tyle przy mocnych akcentach kolorystycznych ? intensywnym fiolecie
i neonowych dodatkach ? charakter całości doskonale podkreśli ciemna, zdecydowana barwa zlewu.

Różowa łazienka

Róż to całkiem propozycja dla odważnych. Przez wzgląd na własne konotacje wybór wyjścia z tej palety to całkiem propozycja dla odważnych. Świetnie jednak róż poradzi sobie w gronie neutralnej barwy, np. szarości. Doskonałym zaś dopełnieniem różowo-szarej formie będą stalowe lub białe dodatki. W aranżacji łazienki w różu ekspert Laveo zaproponował biały panel prysznicowy oraz klasyczną armaturę.

Koloru nie należy się bać. Jak myślą wszelkie badania dowodzące wpływ barw na stan ? kolorem można skutecznie poprawić samopoczucie, pobudzić wyobraźnię , koncentrację czy podnieść poziom energii witalnej. A ponieważ ofert na ciekawe wnętrza sanitarne nie brakuje ? warto zainwestować w łatwe samopoczucie!

image001-001-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Lazienka_z_panelem_Laura_Laveo-002-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Borneo_Laveo-003-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Borneo_Laveo_w_kuchni-004-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Trzynastka_Laveo-005-2014-04-16 _ 12_57_18-75

hastagi na stronie:

#dodatki do łazienki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy