Łazienka Łazienki

Grzejnik łazienkowy z lustrem

Grzejnik łazienkowy z lustrem

Na rynku pojawił się elektryczny grzejnik łazienkowy, który wyposażony został w lustro. Dzięki wentylatorowi, pracy z maksymalną mocą oraz 2 ramionom i wieszakowi – nie tylko szybko dogrzeje łazienkę, ale także wysuszy ręczniki. Jego cyfrowy wyświetlacz obsługujemy za pomocą klawiszy dotykowych.

Grzejnik i lustro.
W każdej łazience znajduje się spora ilość elementów, które są niezbędne do utrzymania właściwej higieny i atrakcyjnego wyglądu. W pomieszczeniu tym znajdziemy: wannę lub kabinę prysznicową, umywalkę, toaletę, lustro i grzejnik (ew. inny system ogrzewania). Szczególnie do łazienek o małym metrażu zalecane są rozwiązania, które pozwalają łączyć te elementy i oszczędzać miejsce. Mowa np. o wannie z parawanem czy grzejniku z lustrem.

Dla miłośników praktycznych urządzeń, które posiadają wiele funkcji i pozwalają zaoszczędzić miejsce, stworzono suszarkę łazienkową w wersji elektrycznej Telia. Jej panel czołowy wyposażono w lustro, dzięki czemu urządzenie jest połączeniem grzejnika i lustra łazienkowego. To nowoczesne rozwiązanie, o wyrafinowanym wyglądzie, które dedykowane jest do minimalistycznych pomieszczeń.

Ogrzewanie łazienki i suszenie ręczników.
Urządzenie w krótkim czasie zapewnia optymalną temperaturę oraz suszy ręczniki dzięki:
1. Wentylatorowi.
Wbudowany wentylator jest wydajny, a przy tym cichy. Zapewnia przyjemną dyfuzję ciepła w pomieszczeniu. Dzięki jego współpracy z elementem grzewczym – łazienka zostaje bardzo szybko dogrzana, a ręczniki wysuszone.
2. Pracy z maksymalną mocą.
Szybki wzrost temperatury zapewnia także funkcja Boost, dzięki której grzejnik pracuje z maksymalną mocą przez 15 minut. Następnie urządzenie samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy.
3. Ramionom i haczykowi na ręczniki.
Suszarka łazienkowa wyposażona została w:
– 2 ramiona, które wykonano ze stali nierdzewnej
– boczny wieszak (haczyk).
Dzięki nim w łatwy sposób możemy wysuszyć ręczniki czy bieliznę.

System sterowania.
System sterowania suszarki łazienkowej opiera się na:
– cyfrowym wyświetlaczu, który obsługujemy intuicyjnie za pomocą klawiszy dotykowych
– 2 zakresach temperatur pracy tj. Eko i Komfort (w zakresie 10-35 st.C.)
– programatorze, który umożliwia wybór programu dla każdego dnia tygodnia (spośród 5 programów).

Małe rozmiary.
Moc grzejnika wynosi 1800W. Jego obudowa została wykonana z polimeru, następnie pomalowano ją lakierem epoxy-polyester na kolor antracytowy. Jego waga wynosi 4,5 kg, wysokość 57,9 cm, szerokość 34,9 cm, natomiast głębokość 11,2 cm. Dzięki niewielkim wymiarom zalecany jest szczególnie do małych łazienek i kuchni.

Wietrzenie.
Ciepła kąpiel lub prysznic powoduje powstawanie pary wodnej. Z tego powodu łazienka jest pomieszczeniem, które należy często wietrzyć. W czasie wietrzenia praca grzejnika jest nieefektywna i nieekonomiczna – dlatego na czas otwarcia okna należy go wyłączyć. Niestety nie zawsze o tym pamiętamy. Problem ten rozwiązuje czujnik otwartego okna, który znajduje się tym urządzeniu. Aby zapewnić oszczędność energii – automatycznie zatrzymuje on pracę grzejnika na czas wietrzenia.

Czujnik ruchu.
To urządzenie z oferty Atlantic Polska posiada także czujnik ruchu, który wykrywa obecność ludzi i zwierząt w ogrzewanym pomieszczeniu. Dzięki temu zapewnia optymalną równowagę między komfortem cieplnym, a oszczędnością energii. Jeśli sensor nie wykryje obecności domowników – samoczynnie obniży temperaturę w łazience.

Więcej informacji nt. Telia https://www.atlantic-polska.pl/suszarka-lazienkowa/telia/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy