Kostka brukowa Novator ? nowatorskie podejście do projektowania przestrzeni

Kostka Novator to odpowiedź firmy Bruk-Bet na ciągle rosnącą popularność nowoczesnej architektury. Stonowaną kolorystyką oraz dużym formatem poszczególnych elementów świetnie wpisuje się tegoroczne trendy w projektowaniu krajobrazu.

Na serię składają się trzy płyty o grubości 8 cm: jedna kwadratowa oraz dwie prostokątne. Jeden wspólny wymiar (30 cm) pozwala wykorzystać wszystkie rodzaje płyt w tym samym projekcie, tworząc w ten sposób efektowne i bardziej dynamiczne kompozycje.

Choć kolorystyka płyt Novator koncentruje się na szarościach, wcale nie jest nudna ? dzięki połączeniu jej z innymi barwami tj. czerwienią, żółcią czy kremowym, powstało 5 unikalnych propozycji, które dają inwestorom dużą dowolność wyboru. Na zróżnicowanie oferty wpływ mają także 2 wersje wykończenia powierzchni licowej: color-mix oraz rustical. Pierwsza, inspirowana kolorami skał występujących w naturze charakteryzuje się niejednolitym, a przez to bardziej uniwersalnym, wybarwieniem. Druga zaś, poprzez śrutowaną chropowatą fakturę ukazuje piękno drobnoziarnistych kruszyw szlachetnych.

Te wielkoformatowe płyty świetnie sprawdzą się w zabudowie osiedla wielorodzinnego, przestrzeni publicznej lub na przestronnym podjeździe domu wolnostojącego. Ponadto, dzięki lekko fazowanym krawędziom podkreślającym ich nowoczesny charakter, będą wyjątkową ozdobą modernistycznych brył, na sąsiadujących z nimi rozległych tarasach.

Kostka brukowa: Novator

Wymiary: 900x300 mm, 600x300 mm, 300x300 mm

Kolorystyka: wapień dewoński, wapień muszlowy, granodioryt, granit, andezyt

Cena: dostępna u dystrybutorów na terenie kraju


dostarczył infoWire.pl
Źródło BRUK-BET. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top