Kuchnia

Kubek w kubek? Modne wzory w Twoim stylu

Informacja prasowa FLORINA
06.06.2018

Kubek w kubek?
Modne wzory w Twoim stylu

Czym kierujemy się przy wyborze kuchennych akcesoriów? Z pewnością funkcjonalnością i wygodą, jednak i w tej dziedzinie coraz większą wagę przywiązujemy do wzornictwa. Nawet w przypadku tak niepozornych przedmiotów, jakim są codziennie używane przez nas naczynia, mamy szeroki wybór efektownych wzorów. Kolekcja emaliowanych kubków z linii Florina by Emalia Pleszew to nie tylko najwyższa jakość wykonania, lecz również piękne i różnorodne grafiki.

Nasz sposób myślenia o designie przechodzi w ostatnich latach ogromną przemianę – to już nie tylko drogie i niedostępne dzieła światowej sławy twórców, lecz po prostu dobrze i pięknie zaprojektowane przedmioty, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Idealnie, jeśli ich styl dokładnie odpowiada naszym gustom – wtedy ich użytkowanie staje się jeszcze większą przyjemnością. Marka Florina inspiruje do odkrywania małych radości i „smakowania” ich każdego dnia. Ich źródłem mogą być również ulubione przedmioty, w otoczeniu których po prostu czujemy się lepiej i bardziej komfortowo.

Kubki emaliowane z linii Florina by Emalia Pleszew zaprojektowano z wielką dbałością zarówno o funkcjonalność czy dużą odporność, jak i oryginalne zdobnictwo. Cała kolekcja obejmuje naczynia o bardzo różnorodnej stylistyce, dlatego idealną propozycję dla siebie znajdą tu miłośnicy nowoczesnych grafik, minimaliści i wielbiciele zdobień inspirowanych naturą.

Scandi – dla nowoczesnych tradycjonalistów
Wyjątkowa interpretacja wzornictwa czerpiącego z ludowych inspiracji zachwyca subtelnością. Scandi zaprasza do źródeł tradycji i prezentuje je w świeżej, nowoczesnej formie. Białe, delikatne ornamenty zaprojektowane w malarskiej stylizacji znakomicie prezentują się na tle koloru kawy z mlekiem.

Majolica – dla domatorów
Ręcznie stworzony wzór ma niepowtarzalny styl, który łączy elegancję i ciepło rodzinnego domu. Ornamenty w niebieskim odcieniu, choć niezwykle kunsztowne, nie tracą nic ze swojej delikatności. Kubki Majolica z pewnością dodadzą uroku kuchni w rustykalnej aranżacji.

Leaf, Floris, Lavanda – dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury
Motywy inspirowane naturą mają szerokie grono miłośników. W linii Florina by Emalia Pleszew grafiki roślinne znaleźć można w kilku kolekcjach. Głęboką zieleń liści w zdobieniach Leaf idealnie podkreśla białe tło, a różna wielkość motywów jest ciekawym urozmaiceniem. Subtelny, pastelowy kwiat z kolekcji Floris łączy akcenty modnego stylu retro z wiosenną świeżością. Lavanda to doskonała propozycja dla wszystkich niepoprawnych romantyków i romantyczek, która przywodzi na myśl pola lawendy, oszałamiające pięknym fioletowym kolorem i niepowtarzalnym zapachem.

Dog – dla miłośników czworonogów
To doskonały pomysł na prezent dla wszystkich sympatyków zwierząt. Rysunek z radosnym psem pędzącym do właściciela po smakołyki, z pewnością przypadnie im do gustu, przypominając zabawne scenki z ich codziennego życia z czworonożnym przyjacielem.

Cactus – nie tylko dla hodowców kaktusów
Tej wiosny motyw kaktusów cieszy się wielką popularnością. Pojawia się na wielu artykułach wyposażenia wnętrz, zarówno w odcieniu tropikalnej zieleni, jak i rysowany prostą, czarną kreską – jak w przypadku kubka Cactus.

Kocham gotować – dla mistrzów kuchni
Kubek emaliowany Kocham gotować ucieszy każdego kulinarnego pasjonata. Stylowy, czarny kubek ozdobiono białym napisem oraz autografem Katarzyny Bujakiewicz – aktywnej mamy i miłośniczki zdrowego stylu życia, która jest ambasadorką marki Florina by Emalia Pleszew.

Wszystkie kubki emaliowane Florina by Emalia Pleszew należą do kolekcji, obejmujących – w zależności od rodzaju – naczynia do gotowania, zastawę stołową, artykuły wyposażenia kuchni, pościel czy poszewki dekoracyjne. Można więc skompletować cały zestaw z ulubionym motywem graficznym.

Naczynia i garnki Florina by Emalia Pleszew są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki emaliowaniu należą do najzdrowszych w użytkowaniu, gdyż podczas obróbki termicznej nie zachodzą żadne reakcje z przygotowywanym jedzeniem. Powłoka emaliowana jest również antyalergiczna i antybakteryjna, a także wyjątkowo odporna na czynniki zewnętrzne czy silne detergenty.

Produkty z linii Florina by Emalia Pleszew są dostępne w sprzedaży w sklepach na terenie kraju oraz w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl.

Sugerowane ceny sprzedaży:
Kubek Scandi 9 cm 24,50 zł
Kubek Majolica 9 cm 24,50 zł
Kubek Leaf 9 cm 22,50 zł
Kubek Floris 10 cm 24,90 zł
Kubek Lavanda 9 cm 24,90 zł
Kubek Dog 9 cm 19,90 zł
Kubek Cactus 9 cm 24,90 zł
Kubek Kocham Gotować 9 cm 26,50 zł

Producent:

ul. Korzkwy 31, 63-300 Pleszew
tel. +48 62 594 03 30
www.zasmakujradosci.pl
www.facebook.com/ZasmakujRadosci
@zasmakujradosci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy