Żywność

Kuchenne inspiracje od Lewiatana

Warszawa 13.11.2018 r.

Kuchenne inspiracje od Lewiatana

Już od dziś w sklepach Lewiatana do zdobycia książka kucharska „Gotuję z Lewiatanem”. Znaleźć można w niej nie tylko przepisy i porady kulinarne, ale i kody QR odsyłające do filmów pokazujących jak przygotować dania.

Książka „Gotuję z Lewiatanem” zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów na śniadanie, obiad, deser i kolację oraz na specjalne okazje takie jak Wielkanoc czy Święta Bożego Narodzenia. Przy każdym przepisie podana jest liczba porcji jaką można uzyskać, stopień trudności oraz czas wykonania. W jasny i prosty sposób opisane są poszczególne kroki przygotowania posiłku. Dodatkowo przy wybranych przepisach czytelnicy znajdą wskazówki podpowiadające jak można udoskonalić danie.

Co istotne, każdy przepis opatrzony jest unikalnym kodem QR, który po zeskanowaniu przekierowuje do filmu wideo na kanale YouTube „Gotuję z Lewiatanem”, gdzie można obejrzeć sposób przygotowania danej potrawy.

Oprócz tradycyjnych przepisów w książce znaleźć można również porady przydatne w codziennym gotowaniu. Przelicznik miar i wag, walory ziół ze wskazówkami do jakich potraw najbardziej pasują oraz zasady przechowywania żywności w lodówce to niektóre z nich.

– Naszym celem było przygotowanie książki kucharskiej, która będzie połączeniem tradycji
i nowoczesności, a odsyłające do wideo przepisów na YouTube QR kody jeszcze w większym stopniu ułatwią gotowanie. Mamy nadzieję, że dzięki książce „Gotuję z Lewiatanem” każdy będzie mógł poszerzyć swoje kulinarne umiejętności – mówi Marcin Poniatowski, Członek Zarządu ds. marketingu Lewiatan Holding S.A.

Książkę „Gotuję z Lewiatanem” można otrzymać za zrobienie zakupów w sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Za każde wydane minimum 30 zł klient otrzymuje naklejkę. Po zebraniu 10 z nich na specjalnej karcie punktowej, książkę można odebrać za jedyne 2,99 zł.

Akcja sieci Lewiatan trwa od 13 listopada do 24 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji dostępny jest na stronie http://gotujezlewiatanem.pl/.

***
Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących i najbardziej rozpoznawalnych marek franczyzowych na polskim rynku, która w przyszłym roku obchodzić będzie jubileusz 25-lecia działalności. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza około 3.200 placówek handlowych. Wśród nich jest około 410 supermarketów (powyżej 300m2), ponad 1800 dużych sklepów, około 900 placówek średniej wielkości oraz mniej niż 40 małych sklepów. Łączne obroty, które w 2017 roku przekroczyły 11,5 mld zł, stawiają Sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

Similar Posts