Wystawy Wystrój mieszkania Wystrój wnętrz

Łódzki fokus na detale

Łódzki fokus na detale
Informacja prasowa Łódzki fokus na detale Przed nami jubileuszowa, dziesiąta już edycja Łódź Design Festival – jednej z najważniejszych krajowych imprez poświęconych wzornictwu. Na tym

Informacja prasowa

Łódzki fokus na detale

Przed nami jubileuszowa, dziesiąta już edycja Łódź Design Festival – jednej z najważniejszych krajowych imprez poświęconych wzornictwu. Na tym odbywającym się w październiku festiwalu, nie mogło zabraknąć jej wieloletniego partnera – firmy Interprint, która przygotowała wyjątkową ekspozycję i niezwykłe warsztaty.

Każdego dnia otacza nas mnóstwo osób i jeszcze więcej rzeczy. Meble, przedmioty dnia codziennego, pojazdy, narzędzia… Widzimy ich kształt, formę, kolory, ale czy kiedykolwiek mieliśmy czas by zatrzymać się i poświęcić im chwilkę – obejrzeć dokładniej, bliżej…
Przygotowana przez Interprint ekspozycja na Łódź Design Festival to spotkanie z drugoplanowymi bohaterami codzienności – tymi często niezauważanymi, których obecność uważamy za oczywistość. Pod hasłem “On focus”, na przestrzeni 70 mkw odwzorowane zostanie wyposażenie pomieszczeń i przestrzeni, które odwiedzamy każdego dnia: łazienki, kuchni, biura, baru a nawet parku. Na odrębnych przystankach zwiedzający będą mieli okazję znaleźć inspiracje i trendy, zobaczyć niezauważalne na co dzień detale, uświadomić sobie dlaczego rzeczy są takie, jakie są.
W ramach ekspozycji dekory Interprint prezentowane będą na gotowych meblowych formach. Zobaczyć będzie można zarówno modele zaprojektowane specjalnie na łódzki festiwal przez Maję Palczewską, jak też meble już dostępne w sprzedaży. Prezentowane będą wzory kompletnie nowe, a także te, które cieszą się popularnością wśród klientów i są dostępne na płytach w hurtowniach meblowych.
Oprócz głównej ekspozycji, przypominającej nieco formułą tegoroczne Furniture Days, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających poznańskie targi Meble Polska, Interprint przygotował również inne atrakcje.
15 października – w sobotę, producent papierów dekoracyjnych zaprasza na wyjątkowe warsztaty. Dedykowane projektantom, architektom i wszystkim zainteresowanym szeroko pojętym wzornictwem zajęcia prowadzone będą przez Maurizio Burrato, który na co dzień pracuje w dziale Design Development Interprint.
Trzy warsztaty rozpoczną się o godz. 14:00, 16:00 i 18:00 na targowej ekspozycji Interprint.

A to już wiesz?  Świece zapachowe Rose et Marius - nowość w MOOD

www.interprint.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy