Wiadomości branżowe

Mieszkaj bez kompromisów

ING Bank Śląski przygotował dla klientów indywidualnych specjalną ofertę kredytów hipotecznych ?Mieszkaj bez kompromisów?. W ramach oferty, kredyty hipoteczne dostępne są bez prowizji, z marżą na poziomie 1,65%, niezależnie od kwoty kredytu oraz LTV.

Oferta specjalna ?Mieszkaj bez kompromisów? skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy do końca września 2014 roku, złożą - samodzielnie lub wspólnie - kompletny wniosek o kredyt hipoteczny, w kwocie minimum 100 000 zł i podpiszą umowę kredytową do końca 2014 roku.

Do skorzystania z oferty specjalnej ?Mieszkaj bez kompromisów? wymagane jest jednoczesne spełnienie poniższych warunków:

  • przynajmniej jeden z kredytobiorców na dzień złożenia wniosku o kredyt hipoteczny nie może mieć więcej niż 35 lat (rocznikowo) i uzyskuje aktualnie średniomiesięczny dochód netto na poziomie min. 1 000 PLN;
  • kredytobiorcy, przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny, posiadają lub założą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w ING Banku Śląskim (z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie minimum 2 000 zł);
  • przynajmniej jeden z kredytobiorców, w dniu podpisywania umowy o kredyt hipoteczny, przystąpi do programu ubezpieczeniowego Opcja ŻYCIE lub Bezpieczny Kredyt STANDARD/PREMIUM (programy ubezpieczeniowe oferowane we współpracy z TU EUROPA S.A., TU EUROPA na Życie S.A oraz ING TU na Życie S.A.).

Oferta specjalna ?Mieszkaj bez kompromisów?, dotyczy mieszkaniowych kredytów hipotecznych oraz mieszkaniowych kredytów budowlano-hipotecznych.

Szczegóły na stronie www.ingbank.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy