Wiadomości branżowe

Pierwsze projekty domów jednorodzinnych w standardzie Saint-Gobain Multi-Comfort – LIPIŃSCY DOMY

Miło nam poinformować naszych Klientów, że Lipińscy Domy przygotowała kolekcję kilku projektów, stworzonych zgodnie z założeniami programu Multi-Comfort.

Program Saint-Gobain Multi-Comfort zawiera sprawdzone systemy i rozwiązania, oferowane przez firmy tej marki i jest odpowiedzią na wymagania rynku i nowoczesnych, świadomych inwestorów, dla których idealny dom to miejsce, gdzie można żyć energooszczędnie, zgodnie z naturą i środowiskiem, a przy tym komfortowo. Co również bardzo ważne - budowa i późniejsza eksploatacja domu w standardzie Multi-Comfort jest jak najbardziej uzasadniona ekonomicznie.

Program Multi-Comfort opiera się na 7 zasadach, których spełnienie daje gwarancję komfortowego mieszkania przy zapewnieniu oszczędności. Są to: komfort termiczny, ekonomiczny, ekologiczny, akustyczny, komfort jakości dobrego powietrza, a także bezpieczeństwa i estetyki.

Dzięki temu, że rozwiązania oferowane przez firmy z grupy Saint Gobain (ISOVER, Rigips, Ecophon, PAM, Weber, SG Glass czy Glassolutions) są powszechnie dostępne i cenione na polskim rynku, budowa domu w standardzie Multi-Comfort jest szybka, bezpieczna, solidna i mało awaryjna.

Budowa domu to inwestycja na całe życie, warto więc zrobić to dobrze.

Więcej szczegółowych informacji o programie Multi-Comfort znajdziecie Państwo w serwisie www.multi-comfort.pl.

Więcej informacji: http://lipinscy-projekty.pl/


Warto zobaczyć: wentylacja mechaniczna w domu, nagrzewnice powietrza, place zabaw, kolagen naturalny, samochody usa

Źródło M&L Lipińscy DOMY. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #Fundacja Nasza Ziemia   #jest   #projekty