Szuflada GAMET BOX. Najcichsza na rynku

Szuflada GAMET BOX. Najcichsza na rynku
Poddawana licznym testom jakościowym i wytrzymałościowym szuflada GAMET BOX wyróżnia się spośród podobnych produktów dostępnych na rynku. Wytrzymuje obciążenie nawet do 40 kg, a producent gwarantuje bezawaryjną i bezgłośną pracę szuflady przez co najmniej 60 tysięcy cykli otwierania i zamykania.

GAMET BOX to produkt polskiego producenta akcesoriów meblowych i budowlanych GAMET S.A., przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących sobie komfort pracy i wygodę użytkowania mebli. Mechanizm samodomykania z wbudowanym spowalniaczem zapewnia cichą, łagodną i płynną pracę szuflad. Spośród podobnych produktów dostępnych na rynku wyróżnia się dużą ładownością oraz wytrzymałością. Przez wprowadzeniem GAMET BOX do oferty, system przeszedł liczne testy w wewnętrznym laboratoriom producenta. Dzięki temu klient może mieć pewność, że szuflada wytrzyma obciążenie aż do 40 kg, a otwieranie i zamykanie szuflady będzie działać bez zarzutu przez 60 tys. cykli. Potwierdzają to nie tylko wewnętrzne badania firmy GAMET S.A., ale też certyfikat TÜV przyznawany przez niezależny instytut produktom spełniającym najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Innowacyjny typ wyzwalacza zapewnia, że cała konstrukcja, bez względu na obciążenie i czas użytkowania działa niemal bezgłośnie – to jeden z najcichszych produkówt na rynku.

GAMET BOX jest dostępny w trzech wysokościach: 100, 154 i 218 mm oraz dwóch kolorach, białym i szarym. Oferta jest wzbogacona o dodatkowe akcesoria: nakładki na boki szuflad oraz wewnętrzne organizery ułatwiające utrzymanie porządku. GAMET BOX jest łatwy w montażu i regulacji, a sama konstrukcja umożliwia pełen wysuw i swobodny dostęp do całej zawartości szuflady.

Zalety szuflad GAMET BOX:
– płynna i bezgłośna praca szuflady
– duża ładowność i wytrzymałość (do 40 kg)
– sprawne funkcjonowanie szuflady przy otwieraniu i zamykaniu przez 60 tys. cykli
– możliwość pełnego otwierania szuflady
– uniwersalne otwory montażowe

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

Authors
Top