Tubądzin inspiruje: projekt ?Nowoczesna Łazienka?

Kompleksowe i designerskie rozwiązania, które ułatwiają wykonanie i użytkowanie łazienki ? tak w skrócie można opisać projekt ?Nowoczesna Łazienka?. Przy jego realizacji spotkali się producenci materiałów budowlanych, ceramiki łazienkowej i elementów wyposażenia wnętrz. W tym gronie znalazła się m.in. Grupa Tubądzin z luksusową marką Tubądzin kreacja Maciej Zień. Stworzona w ten sposób makieta została ostatnio zaprezentowana podczas kwietniowych targów MUREXPO w Warszawie.

Celem projektu jest pokazanie w jednym miejscu nowoczesnych technologii wykańczania i wyposażenia wnętrz łazienek. Dlatego realizacja skupiła renomowanych producentów ze wszystkich branż związanych z wnętrzami czy rozwiązaniami budowlanymi. Kompleksową łazienkę stworzono przy użyciu produktów i rozwiązań: Grupy Tubądzin (kolekcja London marki Tubądzin kreacja Maciej Zień), WIM (płyty budowlane i fugi diamentowe), PIU Design (system wysokich drzwi z ukrytą ościeżnicą), Viega (techniki instalacyjne), Flügger (profesjonalne farby) i Hansgrohe (panel prysznicowy). Patronem ?Nowoczesnej Łazienki? jest Polski Związek Płytkarzy.

? ?Nowoczesna Łazienka? jest efektem zmieniających się potrzeb i wymagań użytkowników. Projekt przykuwa uwagę przede wszystkim wizualnie ? mówi Przemysław Zgoda, Key Account Manager w Grupie Tubądzin. ? Autorzy projektu chcieli pokazać, że współczesny design naturalnie łączy się z nowoczesną technologią i funkcjonalnością. Odwiedzającym ma pokazać udany mariaż różnych dziedzin, architektów zainspirować do tworzenia swoich projektów, wykonawcom podpowiadać jak ciekawie rozwiązać pewne techniczne aspekty ? podkreśla Zgoda.

?Nowoczesna Łazienka? jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Jego wyjątkowość polega także na tym, że prezentowane niestandardowe rozwiązania są wciąż ulepszane. Grupa Tubądzin, która od kilku lat współpracuje z Maciejem Zieniem, już zapowiada zmiany. Jesienią kolejna odsłona ?Nowoczesnej Łazienki?, a wraz z nią nowa kolekcja luksusowych płytek ceramicznych.

Projekt ?Nowoczesna Łazienka? w 2013 pokazano w Polsce po raz szósty. Podczas tegorocznych targów MUREXPO w Warszawie został zaprezentowany po raz pierwszy. Nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających ? nie tylko ze względu na ciekawy sposób prezentacji, ale także możliwość obejrzenia innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w praktyce.

< 239649" >
Źródło TUBĄDZIN. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top