Kuchnia

Wrzuć na luz! Czas na ferie!

ferie zimowe
Wrzuć na luz! Czas na ferie! Snowboard, narty, spacery w górskiej scenerii… wybieracie się na ferie zimowe? Koniecznie zabierzcie ze sobą smaczne, pożywne i zdrowe

Wrzuć na luz! Czas na ferie!

Snowboard, narty, spacery w górskiej scenerii… wybieracie się na ferie zimowe? Koniecznie zabierzcie ze sobą smaczne, pożywne i zdrowe fit & style przekąski Helio z kolekcji Bakaliowe Kieszonkowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji i… w każdych warunkach! 😉

Fani sportów na mrozie czekają na to cały rok! Jazda nartami po białym puchu, szaleństwa na snowboardzie i inne zimowe aktywności w górskiej scenerii… Ferie zimowe to świetna okazja, by oderwać się od codzienności, wrzucić na luz z Bakaliowe Kieszonkowe 😉 i rozpocząć super przygodę na stoku, korzystając w pełni z uroków zimowej aury!

Jazda na nartach to fascynujący sport, jednak wymaga od nas niezłej kondycji, podobnie jak snowboard, który jest sporym wyzwaniem dla naszych mięśni, dlatego gdy tylko poczujemy spadek energii, warto mieć przy sobie Bakaliowe Kieszonkowe! Pożywne i zdrowe przekąski Helio pomogą nam szybko naładować baterie, dostarczając organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Zanim nałożymy więc kask, gogle i rozpoczniemy rozgrzewkę :-), warto zabrać ze sobą na stok ulubioną paczkę orzeszków prosto z pieca Helio – np. laskowe, migdały, orzeszki ziemne czy nerkowce, które są cennym źródłem potasu odpowiadającego za prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Podczas zimowych aktywności na świeżym powietrzu na pewno przydadzą nam się również m.in. pestki dyni i słonecznik solony z kolekcji Bakaliowe Kieszonkowe, gdyż zawierają żelazo, które nie tylko wzmacnia odporność, ale też przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znurzenia.

Szybkie, pożywne, energetyczne i mega smaczne! Bakaliowe Kieszonkowe to przekąski Helio, które sprawdzą się w każdej sytuacji i w każdych warunkach, bo mają super poręczne, wygodne opakowania, idealne na każdą kieszeń… zarówno zimowej kurtki czy kombinezonu narciarskiego! 😉 Dlatego wrzuć na luz, spakuj do plecaka czy kieszeni ulubione Bakaliowe Kieszonkowe i ruszaj na ferie zimowe! Just do eat & enjoy!

A to już wiesz?  CROCO COCO – ekologiczny mus z jabłka, mango i kokosa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy