Kuchnia

Złota Wiśnia w nowej, stylowej szacie

Warszawa, 03.09.2019 r. Nowe opakowania Złota Wiśnia w nowej, stylowej szacie Elegancko zapakowane praliny to uniwersalny, niezobowiązujący prezent z klasą na każdą okazję. Teraz wyjątkowe

Warszawa, 03.09.2019 r.
Nowe opakowania

Złota Wiśnia w nowej, stylowej szacie

Elegancko zapakowane praliny to uniwersalny, niezobowiązujący prezent z klasą na każdą okazję. Teraz wyjątkowe wiśnie w likierze Solidarności kuszą zarówno wybornym smakiem, jak i stylowym wizerunkiem. Złota Wiśnia w nowej szacie graficznej jest już dostępna w sklepach.

Złota Wiśnia Solidarności to klasyczne połączenie soczystej wiśni, aromatycznego likieru i aksamitnej czekolady deserowej. Dla wielu koneserów to ideał alkoholizowanej praliny, który ma swoich wiernych fanów od lat. Teraz kultowy smak Złotej Wiśni został idealnie dopełniony stylowym wizerunkiem.

Nowe opakowania Złotej Wiśni wyróżniają się nowoczesną estetyką, dzięki czemu idealnie wpasowują się w kategorię pralin prezentowych na każdą okazję, reprezentując segment premium.

UWAGA! Złotobranie – loteria dla smakoszy!
Teraz kupując praliny Złota Wiśnia Solidarności w nowej (lub starej) szacie graficznej można wygrać gotówkę, a w wielkim finale złoty samochód. Szczegóły loterii konsumenckiej „Złotobranie”, która potrwa do końca listopada, na www.zlotobranie.pl.

Producent: Colian sp z o.o.
Złota Wiśnia, Solidarność, 306 g, cena det. ok. 23,99 zł
Złota Wiśnia, Solidarność, 190 g, cena det. ok. 11,99 zł

A to już wiesz?  Sposób na niewielką łazienkę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy