Kuchnia

ATLAS GTA – idealnie gładka, idealnie biała gładź polimerowa do aplikacji wałkiem

Łódź, 1 października 2019 r.

Informacja prasowa

ATLAS GTA – idealnie gładka, idealnie biała gładź polimerowa do aplikacji wałkiem

Łatwe, równomierne i błyskawiczne nakładanie gładzi? Do tego bez chlapania? Te wyzwania znają nie tylko wykonawcy budowlani, ale również ci, którzy kiedykolwiek samodzielnie chcieli przeprowadzić niewielki remont. Dziś, dzięki idealnie gładkiej, idealnie białej gładzi polimerowej do aplikacji ATLAS GTA każde prace remontowe są przyjemne, jak nigdy dotąd!

ATLAS GTA to produkt rekomendowany do całopowierzchniowego szplachlowania powierzchni ścian i sufitów, a także spoinowania (z wykorzystaniem taśm zbrojących) płyt g-k wewnątrz budynków. Oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych receptura pozwala uzyskać efekt bardzo gładkiej powierzchni już przy pierwszym nakładaniu gładzi. ATLAS GTA jest ponadto wytrzymała i elastyczna – wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu, co w rezultacie gwarantuje idealny efekt końcowy i trwałość rozwiązania.

Obróbka bez użycia maszyn
Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala na łatwe szlifowanie zarówno sposobem ręcznym, jak i mechanicznym. Wyjątkową cechą produktu jest obróbka bezpyłowa, dzięki której prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych możliwe jest w czasie normalnego korzystania z pomieszczeń.

Komfortowa aplikacja
ATLAS GTA, poza ponadstandardowymi właściwościami, oferuje niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników.

Właściwości gładzi polimerowej ATLAS GTA:

 Niespotykany komfort pracy – aplikacja wałkiem
 Wygodne, owalne wiadro – gładź gotowa do pracy
 Łatwe i bezpyłowe wygładzanie na mokro
 Superbiała i idealnie gładka
 Elastyczna i odporna na spękanie

Więcej informacji na temat nowej gładzi polimerowej ATLAS GTA znaleźć można na www.atlas.com.pl.

Similar Posts