Wiadomości branżowe

Czas na zmianę! Zgłoś lokalizację i odmień swoją rzeczywistość

Teaser

Jeśli uważasz, że otoczenie wokół jest szare i pozbawione energii to Czas na zmianę! Zgłoś miejsce, które chcesz odmalować do akcji Dulux Let?s Colour i dodaj barw do swojego otoczenia. Zachęć rodzinę i znajomych do głosowania. Przystąp do rywalizacji o bardziej kolorową rzeczywistość i daj się ponieść tęczowej fali zmian!

Chcesz poznać moc kolorów i przekonać się jak potęga barw zmienia otaczający nas świat?  Wystarczy, że zgłosisz lokalizację do trzeciej edycji akcji Dulux Let?s Colour i być może, to właśnie ona zostanie odmieniona dzięki sile koloru.

Przewodnim hasłem tegorocznej edycji jest Czas na zmianę ? chcemy, aby idea ta stała się bliska mieszkańcom Polski, stąd to w ich ręce oddajemy decyzję o wyborze miejsca do malowania. Liczymy, że wyzwanie Let?s Colour podejmie jak największa liczba miast i regionów ? mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux.

Pierwszymi tegorocznymi lokalizacjami, wybranymi w wyniku internetowego głosowania zostały bulwar nad Odrą w Opolu oraz pawilon handlowy przy ulicy Gagarina w Toruniu, które otrzymały najwięcej, bo w sumie ponad 180 000 głosów, spośród 12 miejsc zgłoszonych przez urzędy miast.

Po wielu emocjonujących dniach, setkach apeli w internecie i prasie, zaangażowaniu mieszkańców oraz władz miasta udało się wyłonić pierwszych, zgłoszonych przez urzędy miast, zwycięzców. Teraz każdy z nas ma możliwość wskazania swojej wymarzonej lokalizacji do malowania, bo przecież zawsze jest czas na zmianę ? mówi Piotr Cywiński.

Mechanika jest niezwykle prosta. Za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska każdy może zaproponować obiekt do odmalowania. Wystarczy przesłać jego zdjęcie wraz z wymiarami. Do tego należy dołączyć uzasadnienie, dlaczego dana lokalizacja warta jest odmalowania oraz propozycję ewentualnego projektu. Przewidywana powierzchnia to maksimum 200m2.

Na lokalizację czekamy od 13 maja br. do 23 maja br.

Dulux ? Czas na zmianę!

Więcej informacji na:

www.duluxletscolour.pl

http://www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska

http://www.youtube.com/DuluxLetsColourPolska

< 241508" >
Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy