Wiadomości branżowe

Nowy Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami DTZ

Agnieszka Zdunicz - Skośkiewicz objęła stanowisko Dyrektora w dziale Zarządzania Powierzchniami Handlowymi DTZ. Agnieszka Zdunicz – Skośkiewicz będzie pełniła stanowisko Dyrektora w dziale Zarządzania Nieruchomościami DTZ. Będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój portfolio działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, wzmocnienie współpracy z działem najmu powierzchni
Teaser

Agnieszka Zdunicz - Skośkiewicz objęła stanowisko Dyrektora w dziale Zarządzania Powierzchniami Handlowymi DTZ.

Agnieszka Zdunicz ? Skośkiewicz będzie pełniła stanowisko Dyrektora w dziale Zarządzania Nieruchomościami DTZ. Będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój portfolio działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, wzmocnienie współpracy z działem najmu powierzchni handlowej oferując szerszy zakres usług dla inwestorów, deweloperów i funduszy, jak również będzie i wspierała zespół wykwalifikowanych zarządców nieruchomości.

Agnieszka jest następnym krokiem we wzmocnieniu pozycji lidera działu Zarządzania Nieruchomościami DTZ w Polsce, powiedział Alan Colquhoun, Country Head DTZ. Całkowita powierzchnia najmu nieruchomości zarządzanych przez DTZ w Polsce wynosi ponad 1.1 mln mkw. Jestem pewny, że wiedza, jak i doświadczenie Agnieszki wzmocni naszą strategię i przyczyni się do dalszego dostarczania naszym klientom usług o wysokiej jakości, wyznaczając nowe standardy na rynku, dodał Alan Colquhoun.

Agnieszka Zdunicz - Skośkiewicz posiada 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do DTZ, pełniła stanowisko Country Dyrektora w CRBE Property Management Polska Sp. z o. o., a wcześniej Zastępcy Dyrektora w dziale najmu w Inter IKEA Center Poland SA. Jest licencjonowanym zarządzą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomości.

 

 

 

 

Źródło DTZ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy