Wiadomości branżowe

Finał konkursu Młody Malarz Roku Dekoral Professional 2015

Już za kilka dni, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, poznamy zwycięzcę konkursu Młody Malarz Roku Dekoral Professional 2015, którego organizatorem jest Akademia Technik Malarskich Dekoral Professional.

O tytuł ?Młodego Malarza Roku Dekoral Professional 2015? rywalizować będzie pięciu uczniów ze szkół budowlanych. Podczas części praktycznej będą musieli wykazać się znajomością z zakresu malowania i tapetowania ścian.

Zapraszamy do kibicowania młodym fachowcom podczas finału, który odbędzie się 12 marca w godzinach: 9:00-13:30 na antresoli w pawilonie 2 w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 13 marca, godz. 11:00 w Centrum Prasowym.

Zwycięzca konkursu otrzyma profesjonalny pistolet natryskowy Easy Max WPII marki Graco oraz skrzynkę z narzędziami malarskimi marki Dekoral Gold. Zostanie on także zaproszony na Galę rozstrzygnięcia konkursu ?Malarz Roku Dekoral 2014?. Szkoła, którą reprezentuje zwycięzca, otrzyma 300 l farb marki Dekoral Professional oraz profesjonalną maszynę do malowania natryskiem hydrodynamicznym Classic 390 Stand marki Graco.

Oprócz nagród rzeczowych firma PPG Deco Polska ufundowała zaproszenie na 2 dniowe szkolenie w Akademii Technik Malarskich we Wrocławiu dla wszystkich finalistów turnieju centralnego w zawodzie malarz-tapeciarz oraz prowadzących nauczycieli zawodu.

To już piąta edycja konkursu ?Młody Malarz Roku Dekoral Professional?. Od początku odbywa się w ramach Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia? ? najdłużej organizowanego konkursu zawodowego w Polsce. Jego celem jest doskonalenie młodych kadr dla budownictwa oraz popularyzacja zawodów budowlanych. Eliminacje do konkursu odbywają się w następujących kwalifikacjach: murarz, malarz-tapeciarz, posadzkarz, stolarz oraz monter instalacji i urządzeń sanitarnych. W ramach turnieju wrocławska Akademia Technik Malarskich patronuje konkursowi ?Młody Malarz Roku Dekoral Professional?. Ma on na celu wyłonienie najlepszego ucznia szkół budowlanych w Polsce w kategorii malarz-tapeciarz. W tym roku w eliminacjach szkolnych uczestniczyło w sumie 3115 uczniów z całej Polski.

Szczegółowe informacje na temat konkursu ?Młody Malarz Dekoral Professional 2015? znajdują się na stronie www.mlodymalarzroku.pl.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts