Kuchnia

Grzejnik do łazienki w wersji elektrycznej lub wodnej

Grzejnik do łazienki w wersji elektrycznej lub wodnej

Na rynku dostępny jest łazienkowy grzejnik elektryczny, który można podłączyć do instalacji C.O. Wbudowano w niego cichy wentylator, który zwiększa moc urządzenia. Dzięki niemu cieszymy się komfortem cieplnym również wczesną jesienią czy późną wiosną, gdy C.O. nie grzeje, przygotujemy łazienkę do kąpieli, a także wysuszymy ręczniki.

Płyn grzewczy.
Grzejniki z serii Doris wypełnione są fluidem grzewczym, który gwarantuje bardzo dużą powierzchnię grzewczą. Dzięki temu energia zmagazynowana wewnątrz całego urządzenia, uwalniana jest do otoczenia stopniowo. Otrzymujemy jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia oraz wysoką jakość powietrza, na wyjściu z urządzenia.

Podłączenie do C.O.
Model Mixt daje możliwość współpracy z istniejącą instalacją centralnego ogrzewania, która zasilana jest kotłem lub innym urządzeniem (kominek czy pompa ciepła). Dlatego w sezonie grzewczym ogrzewa jak typowy kaloryfer.

Wentylator przez cały rok.
Jednak grzejnik z oferty Atlantic Polska zapewnia komfort cieplny również poza sezonem grzewczym. Dzięki grzałce nurkowej z inoxu i wentylatorowi Ventilo, produkuje duże ilości ciepła, niezależnie od pory roku. Również wczesną jesienią czy późną wiosną, gdy system C.O. nie grzeje.

Wentylator jest wydajny, a jego praca bardzo cicha. Aby poprawić jakość powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu, posiada siatkowy filtr cząsteczek stałych, wielorazowego użytku.

Tryb Turbo przed kąpielą lub suszeniem ręczników.
W dowolnym momencie tryb Turbo zwiększa moc urządzenia, w jak najkrótszym czasie. Pracuje wówczas z maksymalną mocą, przez okres od 10 min do 2 godz. Po osiągnięcia komfortu cieplnego, grzejnik samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Tryb Turbo pozwoli szybko przygotować łazienkę do kąpieli lub prysznica, a także wysuszyć ręczniki.

Sterowanie.
W przypadku grzejników Doris mamy do dyspozycji:
– elektroniczny system Numeric, który pozwala kontrolować zakres temperatur pracy urządzenia z dokładnością do 0,1 st.C.
– wbudowany zegar i pogramator tygodniowy
– system Cozytouch, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
– tryb Komfort oraz Eco, który gwarantuje utrzymanie obniżonej, ekonomicznej temperatury
– menu Expert z możliwością blokowania temperatury maksymalnej.

Aby ułatwić suszenie ręczników kąpielowych i drobnej bielizny, urządzenie posiada wieszak, który łączy estetykę z jego funkcjonalnością i komfortem.

Grzejnik Doris ma moc od 1500W do 2000W, a jego cena wynosi od 1 107 zł do 1 443 zł.

Więcej informacji nt. grzejnika https://www.atlantic-polska.pl/?s=doris

Similar Posts