Kuchnia

ERIS i RAFA odpowiedzią na najnowsze trendy

Zgodnie z najnowszymi standardami w zakresie wystroju łazienki, strefa umywalkowa stanowi nie tylko najczęściej użytkowaną część pomieszczenia, ale także jego wizytówkę i centralny punkt. Odpowiedzią KFA na te potrzeby są baterie stojące ERIS i RAFA.

W kształtach stojącej baterii umywalkowej ERIS zdecydowane zaokrąglenia tworzą zaskakująco harmonijną parę ze ściętymi powierzchniami, a dynamiczne, skośne wychylenie w przód równoważą pionowe krawędzie boczne i poziome płaszczyzny wylewki oraz uchwytu. Projekt stojącej baterii umywalkowej RAFA spójnie odzwierciedla natomiast kształt łagodnego łuku. Formie tej podporządkowany jest także uchwyt, pozostający integralną częścią korpusu i stanowiący kontynuację wykreślonej przez niego linii.
Choć zupełnie różne, obie nowości w ofercie KFA przyciągają wzrok i stanowią intrygującą ozdobę łazienki. Łączą je także wysokie walory funkcjonalne. Baterie wyposażone są w nowoczesny napowietrzacz z systemem Easy Clean. Dzięki przemyślanej budowie znacząco zwiększa on objętość strumienia wody, a ze względu na materiał z którego został wykonany, nie ulega zaburzającemu przepływ zakamienieniu. By skutecznie usunąć osad, wystarczy przetrzeć wylot baterii ręką.

Wytworzone w krajowych zakładach KFA, ERIS i RAFA podlegają drobiazgowej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż i kontrolę pod względem jakościowym. Pewna ich wysokiej jakości, Armatura Kraków daje wydłużoną do 10 lat gwarancję na bezawaryjną pracę głowic baterii ERIS i RAFA.

Cena:
• Stojąca bateria umywalkowa ERIS – 240 zł brutto
• Stojąca bateria umywalkowa RAFA – 289 zł brutto

Similar Posts