Budownictwo

Jedna płyta – nieograniczone możliwości gotowania

Tradycyjne przyrządzanie posiłków na gazie, szybkie podgrzewanie oraz funkcjonalność niezbędna podczas codziennego gotowania dla całej rodziny. Dzięki nowej płycie Freggia HC622VGB z linii Primo, która spektakularnie łączy nowoczesne wzornictwo i doświadczenie włoskich producentów, nie trzeba już wybierać pomiędzy płytą gazową a elektryczną.
Dom czy letnisko z dala od miasta, gdzie nie ma dostępu do nowoczesnych instalacji gazowych czy energetycznych oraz zamiłowanie do kulinarnych popisów w kuchni – połączenie dwóch technik gotowania wykorzystanych w płycie Freggia HC622VGB, pozwala nie tylko uniezależnić się np. od braku prądu czy nagłej potrzeby wymiany butli z gazem, ale także rozwijać swoje umiejętności gotowania. Nowe urządzenie do zabudowy Freggia zostało zaprojektowane tak, aby połączyć w sobie najlepsze cechy płyt gazowych oraz elektrycznych.

Płyta HC622VGB została wyposażona w dwa pola gazowe oraz dwa pola elektryczne typu Hi-light o zwiększonej mocy grzania, dzięki którym przygotowanie posiłków trwa krócej, niż na płycie ze standardowymi polami elektrycznymi. Część gazowa to dwa palniki: średni i mały, zakryte wysokiej jakości żeliwnymi rusztami, łatwymi w demontażu i odznaczającymi się zwiększoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych podczas całego okresu eksploatacji. Ich wysokość została optymalnie wypoziomowana tak, aby z łatwością przesuwać większe naczynia pomiędzy palnikami.

Aby zwiększyć komfort użytkowania płyty Freggia, zastosowano w niej nowoczesne, metalowe pokrętła wyposażone w automatyczną zapalarkę gazu. Całość urządzenia wykonana jest z eleganckiego szkła ceramicznego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania, które niezwykle łatwo utrzymać w należytej czystości. Płyta HC622VGB została zaprojektowana zgodnie z nowoczesnym, włoskim wzornictwem, posiada również standardowe rozmiary, co sprawi, że świetnie wkomponuje się w każdy rodzaj zabudowy kuchennej.

Urządzenie ma standardowe rozwiązania stosowane w produktach gazowych marki Freggia, takie jak zabezpieczenie przeciw ulatnianiu się gazu, blokujące jego dopływ w razie zalania lub zgaszenia płomienia. W zestawie dostępny jest również komplet wymiennych dysz dla gazu propan-butan, dzięki którym bez problemu można będzie od razu podłączyć płytę do gazu z butli.
Płyta grzewcza HC622VGB
• Szerokość 60 cm
• 2 palniki gazowe
• 2 palniki elektryczne typu Hi-light
• Sugerowana cena brutto: 1869 zł
Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

O marce FREGGIA
FREGGIA to marka urządzeń gospodarstwa domowego stworzona zgodnie z tradycjami włoskiego wzornictwa. Sprzęt można użytkować przez długie lata, bowiem powstaje w europejskich fabrykach z wieloletnimi tradycjami i jest tworzony przez ludzi z bogatym doświadczeniem. O sile marki stanowi różnorodność gamy produktowej oraz niepowtarzalny design. Wiele produktów ma unikatowy charakter nie tylko w skali kraju, ale i Europy. W swojej ofercie Freggia posiada najwyżej klasy urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące w unikalnych liniach wzorniczych, takich jak Classico (styl rustykalny), Moderno i Primo wyróżniające się nowoczesnym designem oraz Compatto, która jest przeznaczona dla małych przestrzeni. Pełen asortyment płyt gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych oraz mieszanych uzupełniają piekarniki elektryczne i gazowe, z wyjątkową funkcją termoobiegu gazowego, a także okapy, chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki i zamrażarki oraz zmywarki. Bogatą ofertę urządzeń do zabudowy uzupełniają produkty wolnostojące, takie jak linia pralek o unikalnym wzornictwie i najwyższej klasie efektywności energetycznej, cała linia chłodziarek i zamrażarek, kuchenki gazowo-elektryczne, gazowe i ceramiczno-elektryczne, linia Professionale – kuchnie o szerokości 90 cm oraz chłodziarko-zamrażarki w stylu retro.

Similar Posts