Kuchnia

„Open space” po amerykańsku

Po fascynacji stylistyką skandynawską, która zdominowała polskie wnętrza w ostatnich latach, wkracza do nich coraz śmielej styl amerykański. Bardziej ekskluzywny i dekoracyjny. Równie jasny, świetlisty, i co za tym idzie – powiększający optycznie pomieszczenia. I tak już przestronne. Bo jak to w amerykańskim domu wszystko musi być duże, a wnętrza przestronne. Najchętniej w układzie open space. Pełnym światła i powietrza.

Styl amerykański nie jest jednolitym stylem, tak jak niejednolite są Stany. Mamy więc style: nowojorski, Hampton, Aspen, american glamour. Wszystkie znamy głównie z filmów. Od niedawna jednak coraz częściej wnętrza urządzone na modłę amerykańską pojawiają się w polskich domach i mieszkaniach. Takie aranżacje znajdują coraz więcej naśladowców. I wszystko wskazuje na to, że będzie ich przybywać – wraz ze wzrostem sprzedaży przestronnych apartamentów oraz rosnącą potrzebą otaczania się luksusem.

A luksusu na pewno nie można odmówić amerykańskiej stylistyce. Widoczny jest w wysokiej jakości użytych materiałów, wyrafinowanych kształtach i wysmakowanych detalach. Charakterystyczna jest tu także dekoracyjność i obecność wielu dodatków tekstylnych nadających wnętrzom przytulność. Tak urządzone pokoje mają w sobie stonowaną elegancję, a jednocześnie domowe ciepło. Podkręcone dodatkowo obowiązkowym kominkiem. Do pełnego zmaterializowania się wizji o domu idealnym brakuje tylko pachnących, świeżo ciętych kwiatów w pięknym wazonie…

Oraz wiedzy, gdzie te wszystkie meble i dodatki zamówić.

Wielbicielom stylu amerykańskiego przychodzą z pomocą salony Open Space Interiors, które oferują wysokiej jakości, ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Kultowe już marki, takie jak Ralph Lauren Home, Caracole, Bernhardt, Uttermost, czy Trowbridge, stanowią trzon starannie wyselekcjonowanej oferty, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających wielbicieli amerykańskiej elegancji.

W czterech salonach Open Space Interiors zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Katowicach znaleźć można wszystkie elementy wyposażenia: od sof i łóżek, poprzez komody i szafy, aż do lamp oraz reprodukcji. W tej bogatej ofercie pomagają rozeznać się – pełni pasji i wyczucia stylu – doradcy.

Open space po amerykańsku? Tylko z Open Space Interiors!
www.ospace.com.pl

————

Open Space Interiors oferuje luksusowe amerykańskie marki wyposażenia wnętrz. W czterech salonach – w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku – znaleźć można meble i akcesoria wysokiej klasy marek Caracole, Bernhardt, Schnadig, Uttermost, Visual Comfort oraz dzieła sztuki i unikalne zdjęcia Trowbridge. Uzupełnieniem wyjątkowych kolekcji zza oceanu jest marka własna Space For All. Ekskluzywne meble i akcesoria w stylu amerykańskim dostępne w Open Space Interiors przeznaczone są zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych – takich jak biura, hotele czy restauracje. www.ospace.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy