Sypialnia

Praktyczne zastosowania małej poduszki

Praktyczne zastosowania małej poduszki Podczas popołudniowej drzemki, w podróży, w dziecięcym pokoju czy do zmiany dekoracji wnętrza – poduszki o niewielkich rozmiarach, czyli tzw. ?jaśki?,

Praktyczne zastosowania małej poduszki

Podczas popołudniowej drzemki, w podróży, w dziecięcym pokoju czy do zmiany dekoracji wnętrza – poduszki o niewielkich rozmiarach, czyli tzw. ?jaśki?, mają wiele zastosowań. Miękkie i sprężyste poduszki Cosiness Polycotton firmy Wendre już od 3 marca będą do kupienia w atrakcyjnej cenie w sklepach sieci Biedronka.

Poduszka Cosiness Polycotton firmy Wendre

Cosiness Polycotton to poduszka o wymiarach 40×40 cm. Dzięki wypełnieniu z recyklowanych włókien HCS (włókien poliestrowych z domieszką silikonu, karbowanych i sprężystych) jest puszysta i lekka. Poszycie poduszki wykonano w 65 proc. z poliestru i w 35 proc. z bawełny. Materiał jest odporny na kurczenie i nie mechaci się, jest delikatny i miękki w dotyku. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi łatwo dobrać do Cosiness Polycotton odpowiednią poszewkę. Poduszkę można prać w domowej pralce automatycznej w temperaturze 60oC. Cosiness Polycotton jest przyjazna dla alergików. Minimalizuje rozwój roztoczyi ich alergenów. Posiada również certyfikat Tekstylia Godne Zaufania i została zarejestrowana jako wyrób medyczny.

Zastosowanie małych poduszek

Małe poduszki często są używane podczas popołudniowych drzemek. Krótki, poobiedni sen pozwala odpocząć i nabrać sił na resztę dnia. Zabierając taką poduszkę w podróż można uniknąć bólu głowy i szyi. W autobusie, pociągu czy samolocie będzie bardzo przydatnym przedmiotem. Bez problemu zmieści się w podręcznym bagażu. Tak zwane ?jaśki? sprawdzają się także w dziecięcych pokojach. Często zastępują misie i inne zabawki, z którymi najmłodsi zasypiają. Ulubiona, mała poduszeczka to alternatywa dla pluszowej przytulanki.

Funkcja dekoracyjna to kolejna cecha małych poduszek. Wystarczy założyć na nie kolorowe poszewki, aby uzyskać odmienny wygląd wnętrza. Wykorzystanie poduszek i dekoracyjnych poszewek to jeden z tańszych sposobów na zmianę wystroju w mieszkaniu.

Gdzie kupić praktyczną, małą poduszkę?

Poduszki Cosiness Polycotton firmy Wendre będą dostępne od 3 marca w sklepach sieci Biedronka na terenie całej Polski. Cena poduszki to 7,99 zł.

Poduszka Wendre

? Cosiness Polycotton

Cena:

40×40 cm ? 7,99 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy