Wiadomości branżowe

Traffic: pomysł na łazienkę

Jasne, otwarte przestrzenie stanowią idealne tło dla lekkich, nowoczesnych aranżacji, w których dobry design łączy się z najwyższą funkcjonalnością. Łazienka aranżowana w takiej przestrzeni produktami serii Traffic marki KOŁO to propozycja dla tych, którzy cenią współczesne rozwiązania i ponadczasowy dobry styl.

Charakter przestrzeni, w której aranżujemy łazienkę, ma równie duże znaczenie dla jej funkcjonalności, jak i walorów estetycznych. Łazienka na poddaszu, z drewnianymi belkami stropowymi i ceglaną ścianą to wymarzone tło lekkiej, nieco surowej współczesnej aranżacji. Seria Traffic marki KOŁO idealnie wpisze się w klimat takiej przestrzeni, spełniając najwyższe oczekiwania użytkowe i stylistyczne.

Łazienka z klimatem

Lekka, miejska seria Traffic marki KOŁO to bardzo spójnie stylistyczne meble i elementy ceramiki, które idealnie wpiszą się w łazienkę o nieco surowym, nowoczesnym looku. Umywalki z płaskim dnem i dużymi powierzchniami odkładczymi, które można montować na szafce lub blacie, zostawiają wiele możliwości aranżacyjnych. W serii znaleźć można m.in. szerokie, 120 cm umywalki z jedną lub dwiema misami, które świetnie wkomponują się w dużą przestrzeń, będąc nie tylko funkcjonalnym, ale i stylowym rozwiązaniem.

Piękno w prostocie

Aranżowanie łazienki, która ma być nowoczesna i klimatyczna zarazem, to także wyzwanie, jeśli chodzi o detale. Wybór kolorystyki i dodatków powinien oddać właściwą atmosferę, tworząc jednocześnie uniwersalną całość. Dobrym wyborem będą biele i szarości, które połączą surowość naturalnych materiałów z lekkim, współczesnym wzglądem. Szlachetna prostota mebli z serii Traffic bezbłędnie wpisze się w taką stylistykę. Gładkie, lakierowane na wysoki połysk powierzchnie prostokątnych szafek w kolorze platynowym lub białym podkreślą charakter miejsca, pozostając jednocześnie elementem nowoczesnego designu. Szafki podumywalkowe, wysokie szafki boczne i uzupełniające kolekcję geometryczne lustra z oświetlenie ledowym stworzą nowoczesną łazienkę z nieco przemysłowym sznytem.

Geometryczne meble o miękkich liniach i cienkich krawędziach, zamknięte w jednej bryle z prostą, stylową ceramiką, to idealna propozycja dla lekkich, współczesnych aranżacji, łączących nowoczesny design i stylowe rozwiązania.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy