Wiadomości branżowe

Tubądzin Design Days i Maciej Zień we Wrocławiu

W piątek we wrocławskim salonie Cermag zakończyła się impreza z cyklu Tubądzin Design Days. Warsztaty dla architektów, kulinarne atrakcje, konkurs i spotkanie z Maciejem Zieniem zorganizowała Grupa Tubądzin. Firma zaprezentowała podczas eventu nowe kolekcje zaprojektowane przez znanego projektanta mody.

Maciej Zień dla marki Tubądzin

Spotkanie rozpoczął występ artystki Anny Sandowicz, która umilała gościom czas podczas całego wieczoru. Uczestnicy mogli posłuchać nie tylko muzyki na żywo, ale także pięciu historii o inspiracjach towarzyszących projektantom marki podczas tworzenia nowych koncepcji stylistycznych. Historie opowiedział Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin. Zaproszeni goście mieli także okazję poznać Macieja Zienia, który przybliżył, co było impulsem do powstania premierowych kolekcji Berlin i Monaco.

Europejskie menu Jeana Bosa

Podczas bardziej swobodnej części wieczoru goście posmakowali potraw Jeana Bosa, dyplomowanego mistrza kucharskiego Francji i Belgii, szefa kuchni na dworze królewskim w Belgii i dworze książęcym w Monako. W 2006 roku Jean Bos otrzymał tytuł ?Najlepszy Kucharz Świata 2006?. Podczas Tubądzin Design Days zaproponował potrawy, które składnikami, wyglądem i smakiem nawiązywały do miast z kolekcji Tubądzin kreacja Maciej Zień.

?Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii?

Atmosferę wieczoru rozgrzewał konkurs na projekt płytki: Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii. Architekci i projektanci walczyli o nagrodę główną ? wyjazd na wrześniowe targi Cersaie do Bolonii. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 czerwca. Drugą i trzecią nagrodą będzie realizacja projektu w formie deko-obrazu w dużym formacie.

Spotkanie zakończyło się około północy ? uczestnicy długo rozmawiali z Maciejem Zieniem i Jeanem Bosem i do późnych godzin wieczornych tworzyli kilkadziesiąt prac konkursowych.

Następne spotkanie dla architektów z cyklu Tubądzin Design Days już 10 czerwca w Gliwicach.

 

Tubądzin Design Days to cykl imprez skierowanych do wybranych architektów z pięciu miast: Poznania, Wrocławia, Gliwic, Krakowa i Warszawy. Zorganizowane w swobodnej konwencji spotkania łączą w sobie elementy warsztatu, rywalizacji, wspólnego ucztowania i kuluarowych rozmów po godzinach.

Źródło TUBĄDZIN. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy