Wiadomości branżowe

Keramag Design – Mattis – dostojna wanna

Innowacyjne myślenie w zakresie wyposażenia łazienki zaowocowało powstaniem wanny, która dopełnia designerskiego wyglądu wnętrza. Elegancja i komfort użytkowania – taka jest wanna Mattis marki Keramag Design. Czysta forma Wolnostojący Mattis najlepiej zaprezentuje się w przestronnej łazience. Prosta i piękna forma wprowadzi do salonu kąpielowego powiew luksusu
Teaser

Innowacyjne myślenie w zakresie wyposażenia łazienki zaowocowało powstaniem wanny, która dopełnia designerskiego wyglądu wnętrza. Elegancja i komfort użytkowania ? taka jest wanna Mattis marki Keramag Design.

Czysta forma

Wolnostojący Mattis najlepiej zaprezentuje się w przestronnej łazience. Prosta i piękna forma wprowadzi do salonu kąpielowego powiew luksusu nadając wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Wanna ustawiona na środku łazienki stanie się jej ozdobą, a podczas kąpieli otaczająca nas przestrzeń dostarczy wielu miłych doznań.  

Czysta biel lanego marmuru osiągnięta dzięki zastosowaniu szlachetnej żywicy dodaje pomieszczeniu elegancji i naturalnego uroku. Sam materiał jest ciepły i przyjemny w dotyku, a masywna i mocna konstrukcja wanny (waga 153 kg) daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Obszerne wnętrze i znacznie większa głębokość, w porównaniu ze standardowymi wannami, są gwarancją pełnego komfortu podczas użytkowania. Wanna ma wymiary 170 x 80 x 65 cm. Centralnie umieszczony wewnątrz odpływ (korek click ? clack) umożliwia zajęcie miejsca z dowolnej strony. Półeczka wzdłuż jednego z boków wanny pozwala na postawienie drobnych akcesoriów i kosmetyków niezbędnych w kąpieli. To tylko przykładowe zalety wanny Mattis 

Szlachetna forma Mattis o skromniej nowoczesnej elegancji, stylistycznie współgra z seriami łazienkowymi Keramag Design. Będzie pasowała zarówno do wnętrz wyposażonych w ceramikę Citterio, jak i myDay czy Silk.

Produkty Keramag Design są dostępne w ofercie Sanitec KOŁO ? wiodącego producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy