Aktualności

„Twoja Chwila Przyjemności”. Poznajcie Goplana Break!

Warszawa, 6 lutego 2019 r.

Nowość

„Twoja Chwila Przyjemności”. Poznajcie Goplana Break!

Do oferty marki Goplana dołączyła linia kruchych wafelków w czekoladzie z lekkim kremem pod nazwą Goplana Break. Nowe batoniki są dostępne w trzech smakach: Coffee Break, Hazelnut Break i Caramel Break. Goplana Break doskonale wpisuje się w trend slow life, stanowi idealnie dopełnienie chwili relaksu tylko dla siebie.

Wszystkim amatorom słodkiego celebrowania chwili, Goplana oferuje trzy unikalne propozycje w nowej linii Goplana Break. Kruche wafelki przekładane lekkim kremem i oblane delikatną czekoladą Goplana są dostępne w formie batonika (24g), w cenie ok. 1,12 zł/szt.

Oferta obejmuje trzy smaki: Goplana Coffee Break (wafelki z kremem kawowym i karmelowym w czekoladzie mlecznej), Goplana Hazelnut Break (wafelki z kremem orzechowym w czekoladzie mlecznej) i Goplana Caramel Break (wafelki z kremem karmelowym z solą w czekoladzie mlecznej).

Goplana Break to propozycja dla wszystkich, którzy w ciągu dnia pragną zatrzymać się na chwilę i znaleźć czas tylko dla siebie. Wafelki sprawdzą się jako drobna przekąska do kawy czy herbaty, małe co nieco w dowolnym miejscu i czasie. Stanowią dobry pretekst do obdarowania siebie lub innych „słodką chwilą przyjemności”.

Wyśmienity smak wafelków idzie w parze z intrygującym wizerunkiem linii Goplana Break. Opakowania nowych produktów zyskały elegancki wygląd. Dzięki stylowemu połączeniu czerni i nasyconych kolorów, doskonale wpisują się w aktualne trendy i przyciągają uwagę na sklepowej półce.

Producent: Colian Sp. z o.o.
Marka: Goplana
Batonik Goplana Coffee Break (24 g) – 1,12 zł
Batonik Goplana Hazelnut Break (24 g) – 1,12 zł
Batonik Goplana Caramel Break(24 g) – 1,12 zł
Dostępność od: wrzesień 2018 r.

Więcej informacji udziela:
Agnieszka Rudek, Kolterman Media Communications
kom. +48 510 081 203, e-mail: [email protected]

Similar Posts