Wystrój mieszkania Wystrój wnętrz

Wprowadź naturę do swojego domu

Wprowadź naturę do swojego domu Butelkowa zieleń i egzotyczne akcenty roślinne to od kilku sezonów niesłabnący trend w naszych domach. W urządzonych w stylu urban

Wprowadź naturę do swojego domu

Butelkowa zieleń i egzotyczne akcenty roślinne to od kilku sezonów niesłabnący trend w naszych domach. W urządzonych w stylu urban jungle wnętrzach znakomicie sprawdzi się poduszka dekoracyjna Wendre z motywem tropikalnej palmy.

Urban jungle to styl, który we wnętrzach nawiązuje do natury i dzikiej przyrody. W tworzeniu egzotycznej aranżacji doskonale sprawdzają się dekoracyjne motywy roślinne w odcieniach zieleni – tropikalne wzory, kwiaty czy liście. Odważniejsi miłośnicy tych stylizacji stawiają na florystyczne akcenty na ścianach lub umeblowanie w kolorze butelkowej zieleni. Ci mniej zdecydowani na śmiałe metamorfozy, szukają bardziej subtelnych rozwiązań, jak egzotyczne kwiaty w doniczce bądź pasujące do stylu dodatki.

Poduszka dekoracyjna Lov II Wendre to idealna propozycja dla osób, które nie chcą radykalnie zmieniać wystroju swoich wnętrz, a nieco je ożywić. Roślinny deseń w dwóch odcieniach zieleni wprowadzi do mieszkania powiew egzotyki i z pewnością nie umknie uwadze gości. Poduszka dekoracyjna Lov II Wendre to połączenie stylu urban jungle z funkcjonalnością – może być wykorzystana do ozdobienia kanap, zagłówków łóżek, foteli, a także szerokich parapetów i siedzisk.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.
***
Wendre Polska sp. z o.o. jest jednym z największych producentów wyrobów pościelowych w Europie, od ponad stu lat sprawiając, że sypialnia jest ulubionym miejscem w domu Polaków. Działalność Wendre opiera się na trzech filarach: szacunku do pracowników, dbałości o najwyższą jakość produktów oraz troski o środowisko naturalne. W asortymencie firmy znajdują się tekstylia sypialnianie tj.: kołdry, poduszki, poduszki dekoracyjne, materace, topery oraz protektory na materace. Więcej informacji na: www.wendre.pl oraz www.wendre.sklep.pl

Poduszka dekoracyjna LOV II
 nietypowy rozmiar 30×60
 poszycie wykonane ze 100% bawełny podszytej flizeliną
 wypełnienie 100% poliester
 sugerowana cena detaliczna:16,90 zł

A to już wiesz?  WIOSNA Z EICHHOLTZEM W PRIMAVERA HOME

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy