Wiadomości branżowe

Wszystkie kolory beztroski z rewolucyjną nowością Dulux EasyCare

Dzieciństwo to czas beztroski. Od dziś, dzięki rewolucyjnej nowości Dulux EasyCare, możemy stworzyć naszym dzieciom przestrzeń do rozwoju i nieskrępowanego wyrażania siebie!

Zabawa to ważny etap rozwoju naszych dzieci. Bez niej trudniej im poznawać świat i samych siebie. Jednak z powodu bałaganu nie zawsze chcemy, aby dom stał się placem zabaw. Teraz możemy pozwolić dzieciom być sobą! Wystarczy, że zabezpieczymy ściany nową, rewolucyjną farbą Dulux EasyCare.

Pierwsza farba z technologią hydrofobową

Dulux EasyCare to pierwsza na rynku farba o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce, farba Dulux EasyCare odpycha wodę oraz inne płynne zabrudzenia, nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. W efekcie plamy same spływają ze ściany.

Dulux EasyCare tworzy matowe powłoki 10x bardziej odporne* na szorowanie. Dzięki temu usuwanie plam i zabrudzeń jest dziecinnie łatwe, a kolory i powłoka ścian pozostają piękne na długo.  

Paleta Dulux EasyCare stworzona we współpracy z architektami wnętrz odzwierciedla najnowsze trendy kolorystyczne, które można zastosować w każdym pomieszczeniu, nie tylko w pokojach dzieci. Optymalna ilość 48 kolorów ułatwia ich dobór i dopasowanie do każdego wnętrza. Od dziś również dekoracja staje się dziecinnie prosta!

Dulux EasyCare jest dostępna w atrakcyjnej cenie detalicznej: 64,90 zł/ 2,5L (cena sugerowana**).

*Farba Dulux EasyCare spełnia wymogi najwyższego, 1. rodzaju wg polskiej normy PN-C 81914:2002. Każda farba z rodzaju 1, po 200 cyklach szorowania na mokro, posiada ubytek grubości powłoki nie większy, niż 70 ?m. Dulux EasyCare po 2000 cykli szorowania (10 krotność wymogów normy) posiada ubytek powłoki poniżej 10 ?m. Badania odporności potwierdzone przez Instytut IMPiB w Gliwicach.

**Cena sugerowana przez producenta ? jej zastosowanie zależy od swobodnej decyzji sklepu, przed podjęciem decyzji o zakupie należy zapytać sprzedawcę o stosowaną przez niego cenę detaliczną.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts