Szafki

Zestaw promocyjny folii graficznych 3M

Potrzebujesz uniwersalnego rozwiązania w czasach kryzysu? Sięgnij po zestaw promocyjny folii graficznych 3M do druku cyfrowego w rewelacyjnej cenie!

Grafika na pojazdach lub billboardach, promocje krótko- i długookresowe wewnątrz budynków, jak i na elewacjach zewnętrznych – w naszym zestawie znajdziesz to, czego potrzebujesz do realizacji projektów:

* 2 rolki wysokiej jakości folii graficznej ControltacTM do druku cyfrowego IJ180 z klejem ComplyTM (IJ180Cv2-10, kolor biały) o wymiarach 1.37m x 45.7m w cenie 31.99 PLN / m?!
* 1 rolkę promocyjnej folii graficznej do druku cyfrowego IJ25 z klejem permanentnym (IJ25-10, kolor biały) o wymiarach 1.37m x 50m GRATIS!

Praca z folią staje się zdecydowanie łatwiejsza i dużo szybsza dzięki udoskonalonej technologii 3M ComplyTMv2 – mikroskopijnym kulkom zapewniającym pozycjonowalność folii przed ostatecznym naklejeniem oraz kanałom w warstwie kleju umożliwiającym wydostawanie się powietrza podczas naklejania. Aplikacja bez pęcherzy i marszczeń, a efekt końcowy to perfekcyjnie gładka grafika!

Zestaw promocyjny można nabyć wyłącznie za pośrednictwem dystrybutora materiałów do reklamy wizualnej 3M, firmy Antalis Polska.
Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów w terminie od 14 kwietnia do 15 maja 2009.

Zapraszamy na stronę www.3m.pl/cg, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje nt. promocyjnych produktów oraz pozostałych materiałów do reklamy wizualnej 3M.

http://media.edelman.pl/pl/pr/117324/zestaw-promocyjny-folii-graficznych-3m_-do-druku-cyfrowego-ij180cv2-ij25-gratis

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy