Wnętrza

Zmień swój pokój na wiosnę

?Zmień swój pokój na wiosnę?

Słońce nieśmiało ogrzewające świat po długiej i ponurej zimie sprawia, że zyskujemy pozytywną energię do zmian w najbliższym otoczeniu.
Magazyny wnętrzarskie rozpisują się o łatwych i tanich sposobach na zmiany wnętrz, w których przychodzi nam spędzać znaczną część życia. Nam i naszym pociechom. Trzeba przyznać, że są one dość oryginalne i praktyczne, niemniej wymagają znacznego zaangażowania czasu i środków w oczekiwaniu na zamierzony efekt, a tego jak powszechnie wiadomo, w okresie przedświątecznym, jak na lekarstwo.

Co zatem zrobić, aby pokój zyskał nowy wymiar estetyczny, z nutą pozytywnej energii i koloru?
Polska marka Vippi Design (www.vippidesign.com ), oferująca oryginalne ubrania dla córek i mam, stworzyła linię oryginalnych dodatków do pokoju dziecięcego i nie tylko. Wzorzyste miękkie pufy, w różnych rozmiarach, z powodzeniem można wykorzystać jako siedziska do zabawy. Kapy i kocyki, którymi można ?otulić? każdą kanapę z całą pewnością ożywią wnętrze dziecięcego pokoju, a oryginalne i wyjątkowe pluszaki sprawią, że pokoje nabiorą humorystycznego i przytulnego nastroju.Z powodzeniem można ich też użyć do sypialni dorosłych czy do pokoju dziennego.
Wszystkie produkty Vippi Design są wykonane z wysokiej jakości atestowanych tkanin, w oryginalnym wzornictwie projektantki i właścicielki marki, p. Katarzyny Gałaj, która sama będąc mamą, doskonale wyczuwa potrzeby dzieci.

Bajecznie kolorowe i oryginalne, a jednocześnie praktyczne i funkcjonalne dodatki sprawią, że nasze otoczenie nabierze pozytywnej energii, tak bardzo potrzebnej w szarej i zabieganej codzienności.

pufa7 g_ra

kocyk1

kocyk 2

kotmira_ mietowy

poduszka1

poduszka4 prz_d

Poduszka _aba Szafran

Poduszka Krokodyl Mandale

Poduszka Kurczak Mandale

Poduszka Pies r__e

pufa4 g_ra

pufa6 g_ra

Jest jeszcze jeden argument, który przemawia za wykorzystaniem dodatków z Vippi Design do zmiany wnętrza na wiosnę: nie musimy angażować czasu ani znacznych środków finansowych, wystarczy zamówić. Zatem do dzieła!
www.vippidesign.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy