Wiadomości branżowe

Życie nabiera kolorów z nową stroną marki Dulux

Niezwykłe inspiracje, najnowsze trendy w dekoracji, zachwycające wnętrza i zaskakujące kolory – to wszystko i wiele więcej można znaleźć na stronie www.dulux.pl, która już od 20 marca br. jest dostępna w

Niezwykłe inspiracje, najnowsze trendy w dekoracji, zachwycające wnętrza i zaskakujące kolory ? to wszystko i wiele więcej można znaleźć na stronie www.dulux.pl, która już od 20 marca br. jest dostępna w zupełnie nowej odsłonie.

Nowe inspirujące oblicze strony internetowej marki Dulux to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Znajdą oni na niej nie tylko produkty, ale przede wszystkim będą mogli skorzystać z niezliczonej ilości inspiracyjnych porad oraz zdjęć.

Za pomocą specjalnego filtra możemy wyszukiwać interesujące nas materiały, dostosowując je do naszego nastroju, oczekiwań kolorystycznych oraz tematów. Dzięki temu z łatwością dobierzemy barwy do sypialni czy salonu.

Czy błękit łagodzi stres? Faktura na pierwszy plan? Czy świeże kolory rozjaśniają przedpokój? To tylko niektóre z zagadnień poruszanych na nowej stronie marki Dulux. Każde z nich odsyła do konkretnych rozwiązań kolorystycznych, pokazując jak w ciekawy sposób interpretować opisaną wiedzę we własnym domu.

- Za pomocą nowej strony internetowej chcemy pokazać konsumentom ciekawe rozwiązania kolorystyczne oraz wzmocnić w ich świadomości fakt, że Dulux to nie tylko farby, ale przede wszystkim idące za tym piękne wnętrza, ciekawe aranżacje i zgodność z najnowszymi trendami ? podkreśla Piotr Cywiński przedstawiciel marki Dulux.

Zapraszamy na www.dulux.pl

Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy