Kuchnia

T Beckers: proste pomysły na nieszablonowe wnętrza

Warszawa, 11 sierpnia 2020 r.

Beckers: proste pomysły na nieszablonowe wnętrza

Metamorfoza mieszkania wcale nie musi oznaczać generalnego remontu. Odpowiednio dobrane kolory współgrające z wystrojem wnętrza wystarczą, aby odświeżyć cztery kąty. Marka Beckers proponuje kilka rozwiązań aranżacyjnych, które nie wymagają ogromu pracy, a efektownie odmienią pomieszczenie.

Kolory o podobnej tonacji użyte zarówno na ścianach, jak również na elementach wystroju to ciekawy pomysł na zbudowanie nietuzinkowego klimatu w kuchni. Subtelny charakter odcienia Cappucino z linii farb Beckers Designer Colour będzie idealnie współgrał z drewnianymi meblami, z kolei zastosowanie na wyspie kuchennej emalii Beckers Designer Colour w tym samym kolorze pozwoli uzyskać pełne wyjątkowej harmonii wnętrze. W monochromatycznej kuchni warto postawić na jeden mocniejszy barwny element, np. w postaci turkusowej lodówki, która będzie wdzięcznie kontrastować z resztą pomieszczenia utrzymaną w spokojnym tonie.
Kombinacja wyrazistych barw z delikatnymi kolorami w przykuwającej wzrok geometrycznej kompozycji stworzy w pokoju nastolatka aurę sprzyjającą pozytywnemu nastrojowi. Zestawienie intensywnego niebieskiego Oxygen z linii Beckers Designer Collection, subtelnego fioletu Lavender oraz dyskretnego różu Powder Pink z serii Beckers Designer Colour rozbudzi wyobraźnię młodego domownika dodając mu energii przy odrabianiu lekcji i zabawie. Kolorowe, wzorzyste poduszki zastosowane jako element dekoracyjny jeszcze bardziej podkreślą żywiołowy charakter pomieszczenia. Całość łagodnie uzupełnią proste w formie drewniane meble z białymi akcentami.
Minimalistyczne wnętrze z dominacją nasyconego granatu na ścianach to sposób na zaaranżowanie oryginalnej sypialni z nutą urzekającej elegancji. Głęboki odcień farby Midnight z kolekcji Beckers Designer Collection nada pomieszczeniu ciepła, które zachęci do oddania się błogiemu relaksowi. By mocniej spotęgować przytulny nastrój wnętrza, warto postawić w nim na drewniane meble oraz dekoracje roślinne – ten prosty trik sprawi, że przeniesiemy się myślami wprost na kojące łono natury. Kropką nad i będą zaś zawieszone tuż obok łóżka czarno-białe fotografie, które podkreślą indywidualny styl pomieszczenia.

Więcej inspiracji na urządzenie wnętrza w kolorach Beckers z kampanii „Beckers – znajdź nowe tło dla wszystkiego co kochasz!” znajduje się na stronie: https://beckers.pl/Beckers-kampania.

***
Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Similar Posts