Wiadomości branżowe

Z Dulux EasyCare możesz pozwolić dziecku na chwile beztroski

Dulux EasyCare z kampanią ?Wszystkie kolory beztroski?

Z początkiem kwietnia ruszyła intensywna kampania reklamowa rewolucyjnej nowości Dulux EasyCare. Kampania opiera się na przesłaniu: Pozwól dzieciom na dziecięcą beztroskę!

Zazwyczaj zabrudzenia wnikają w strukturę farby i stają się trudne do usunięcia. Ale nie kiedy malujesz plamoodporną Dulux EasyCare. Ta farba tworzy matowe powierzchnie o najwyższej odporności na szorowanie. Wystarczy przetrzeć, aby ściany znów były piękne, a dzieci czuły się w całym domu naprawdę beztrosko.

Pierwsza farba z technologią hydrofobową

Dulux EasyCare to pierwsza na rynku farba o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce, farba Dulux EasyCare odpycha wodę oraz inne płynne zabrudzenia, nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. W efekcie plamy same spływają ze ściany. Dulux EasyCare tworzy matowe powłoki 10x bardziej odporne* na szorowanie. Dzięki temu usuwanie plam i zabrudzeń jest dziecinnie łatwe, a kolory i powłoka ścian pozostają piękne na długo.  

Kampanię marki Dulux można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych, w Internecie oraz w mediach społecznościowych.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy