Wiadomości branżowe

W harmonii z naturą ? apartamenty na Górze Czterech Wiatrów

Teaser

Piękny wygląd, zdrowe materiały budowlane oraz efektowne wkomponowanie budynku w podmiejski krajobraz ? to główne zalety nowo powstającego apartamentowca klasy premium, który zlokalizowany jest na zboczu Góry Czterech Wiatrów, tuż przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Inwestycja realizowana jest z dbałością o najwyższą jakość i w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. Zgodnie z tymi kryteriami został wybrany projekt oraz technologie i materiały budowlane m.in. naturalne bloki Silka. Obiekt ma szansę stać się jednym z najatrakcyjniejszych projektów zrealizowanych na Mazurach w ciągu ostatnich lat.

Budowanie najwyższej klasy
Inwestor zadbał o to, aby apartamenty klasy premium wyróżniały się nie tylko dogodną lokalizacją i atrakcyjnym projektem, ale przede wszystkim nowoczesnymi i wysokiej jakości rozwiązaniami budowlanymi. W przypadku konstrukcji budynku zdecydowano się na bloki wapienno?piaskowe Silka.

? Nasze inwestycje zawsze budowane są w zgodzie z najwyższymi standardami. Starannie dobieramy zarówno miejsce, jak i technologie budowlane. Myślimy przede wszystkim o komforcie i dobrym samopoczuciu mieszkańców ? mówi Jerzy Tanajewski, właściciel firmy BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane. ? O wyborze bloczków Silka zadecydowały ich wytrzymałość, dokładność wykonania, parametry akustyczne oraz naturalny, ekologiczny skład. Znaczenie miał też fakt, że ten materiał sprawdził się przy realizacji wielu naszych wcześniejszych inwestycji ? dodaje Jerzy Tanajewski.

Nowoczesne materiały ścienne sprawiają, że lokatorzy mogą mieszkać spokojnie i bez hałasu.

? Dzięki zastosowaniu na ściany międzylokalowe bloków Silka E24 które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi, mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i prywatnością ? mówi kierownik budowy Rafał Korszlak, BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane.

Atutem bloków Silka są także ich parametry termiczne, które zapewniają komfort cieplny oraz przyjemny klimat pomieszczeń.

? Bloki Silka zapewniają także akumulację ciepła, która sprawia, że w mieszkaniach jest dobry klimat i panuje w nich stabilna temperatura w ciągu doby. W nocy bowiem, kiedy temperatura na zewnątrz obniża się, Silka uwalnia ciepło nagromadzone z energii słonecznej w ciągu dnia ? twierdzi kierownik budowy Rafał Korszlak.

Na komfort mieszkania wpływa także dobre rozplanowanie pomieszczeń, a przyszłych lokatorów relaksować może piękny widok z okna na jezioro Czos.

Na co mogą liczyć przyszli mieszkańcy?
Budynek składa się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z użytkowym poddaszem i podziemnym garażem. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 36 apartamentów mieszkalnych. Apartamenty na parterze posiadają taras, a te zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze przestronny balkon. Mieszkania na drugim piętrze są dwupoziomowe, połączone z poddaszem.

Mieszkańcy w cenie apartamentu otrzymują miejsce postojowe i komórkę lokatorską w podziemnym garażu. Ponadto mają zapewnioną własność udziału w działce rekreacyjnej z placem zabaw, boiskiem i dostępem do jeziora. Na jego brzegu planowane jest miejsce wypoczynkowe z plażą i pomostem.

? Obiekt zostanie oddany do użytkowania najpóźniej jesienią 2013 roku. Cena za 1 m2 wynosi do 5190 zł brutto. Powierzchnia apartamentów jest różnorodna ? każdy lokator powinien znaleźć optymalną przestrzeń dla siebie. Największy apartament ma 88 m2, a najmniejszy 51 m2. Każdy z nich posiada taras, z którego widok skierowany jest na jezioro Czos. Powierzchnia jednego tarasu to nawet 27 m2 ? informuje Agnieszka Sala, specjalista ds. obsługi nieruchomości firmy BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.budextan.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o budowie apartamentów na Górze Czterech Wiatrów:
https://www.youtube.com/watch?v=sDMfxTKJEJM&feature=g-all-u

Więcej informacji o produktach Silka można znaleźć na stronie: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/silka_1185.php

Informacja o firmach zaangażowanych w inwestycję:

Jerzy Tanajewski BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane działa na polskim rynku od osiemnastu lat. Szczególnie dynamicznie na Mazurach, gdzie buduje średnio 1-2 hotele w ciągu roku. Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane jest firmą rodzinną. Zatrudnia ok. 220 osób.

Projekt apartamentowca na Górze Czterech Wiatrów opracowała olsztyńska pracownia projektowa Dżus GK Architekci.


###

XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Energo, Multipor i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji ? polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo ? od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa ?szkolenie na budowie?, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych ? Akademia Murowania Silka Ytong.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl

Źródło Xella Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #Grupa Nokaut   #Grupy Nokaut   #jest