Wiadomości branżowe

BNP Paribas Real Estate komercjalizuje Atlantic Warehouse

Dział Powierzchni Magazynowych i Logistycznych firmy BNP Paribas Real Estate został wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku Atlantic Warehouse, którego całkowita powierzchnia wynajmowalna wynosi 13 674 mkw.   Atlantic Warehouse to obiekt magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w gminie Pniewy, 8 km od Grójca, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 50, 8,5 km od drogi

Dział Powierzchni Magazynowych i Logistycznych firmy BNP Paribas Real Estate został wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku Atlantic Warehouse, którego całkowita powierzchnia wynajmowalna wynosi 13 674 mkw.  

Atlantic Warehouse to obiekt magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w gminie Pniewy, 8 km od Grójca, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 50, 8,5 km od drogi ekspresowej S7, łączącej Kraków z Trójmiastem i 38 km od warszawskiego międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Całkowita powierzchnia obiektu to 13 674 mkw. (GLA) w tym blisko 500 mkw. powierzchni biurowej. Budynek składa się z trzech modułów, które oferują możliwość dalszego podziału. Teren, na którym znajduje się magazyn, stwarza możliwości dalszej rozbudowy kompleksu, a dodatkowym atutem jest skład celny działający w ramach obiektu.

Atlantic Warehouse jest dobrze skomunikowany, a sam obiekt oferuje znakomitą widoczność. Ponadto możliwości dalszej rozbudowy kompleksu stwarzają okazję do przygotowania powierzchni pod konkretne wymagania danego najemcy, który poszukuje obiektu w tej lokalizacji. Jestem przekonana, że bardzo atrakcyjne warunki najmu zainteresują firmy wymagające elastycznej oferty ? mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate.


dostarczył infoWire.pl

Źródło BNP Paribas Real Estate. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak najlepiej połączyć dom z naturą?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy