Wiadomości branżowe

Havas PR Warsaw partnerem Polskiego Kongresu Energetyki Odnawialnej

Agencja Havas PR Warsaw została partnerem merytorycznym Polskiego Kongresu Energetyki Odnawialnej – Energia Jutra. W ramach partnerstwa agencja będzie współorganizować cykl sesji poświęconych znaczeniu komunikacji społecznej i relacjom z lokalnymi społecznościami przy realizacji inwestycji energetycznych. Współpraca zakłada także udział ekspertów agencji w panelach
Teaser

Agencja Havas PR Warsaw została partnerem merytorycznym Polskiego Kongresu Energetyki Odnawialnej ? Energia Jutra. W ramach partnerstwa agencja będzie współorganizować cykl sesji poświęconych znaczeniu komunikacji społecznej i relacjom z lokalnymi społecznościami przy realizacji inwestycji energetycznych.

Współpraca zakłada także udział ekspertów agencji w panelach poświęconych aspektom ekonomicznym oraz legislacyjnym w kontekście rozwoju sektora OZE. Rola partnera merytorycznego Polskiego Kongresu Energetyki Odnawialnej podkreśla bogate doświadczenie agencji związane z doradztwem biznesowym i komunikacyjnym w sektorze energetycznym.

Celem Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej ? Energia Jutra jest przedstawianie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji prawnych i praktycznych aspektów związanych z szeroko pojętym inwestowaniem w odnawialne źródła energii w Polsce, a przede wszystkim integracja środowiska skupionego wokół OZE. Kongres jest wydarzeniem cyklicznym. Składa się z dziesięciu konferencji organizowanych w największych miastach w Polsce, głównie stolicach regionów. Dodatkowo w programie konferencji znajdują się panele dyskusyjne poruszające najbardziej aktualne problemy tej dziedziny gospodarki w odniesieniu do sytuacji regionu, w którym odbywa się spotkanie.

Więcej o Kongresie: http://www.energiajutra.eu/pl/

Havas PR Warsaw

Havas PR Warsaw jest największą sieciową agencją public relations w Polsce oferującą doradztwo komunikacyjne i kompleksowe działania public relations w obszarach brand PR, komunikacji korporacyjnej, komunikacji finansowej i relacji inwestorskich, edukacji i komunikacji zdrowotnej, komunikacji wewnętrznej oraz zarządzania kryzysami. Havas PR to także pionier na polskim rynku w wyznaczaniu trendów w działaniach w social media. Agencja ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia w polskich (Złote Spinacze) i międzynarodowych (SABRE Awards) konkursach branży public relations.

Źródło Havas PR Warsaw. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy