Akcje na rzecz dzieci Aktualności Ekologia

Światowy Dzień Ziemi zapraszamy na eko-warsztaty dla Dzieci

INFORMACJA PRASOWA ?EKO-WARSZTATY DLA DZIECI? ? EKOLOGICZNY PIKNIK W WOLA PARK! ? Zobacz jak Centrum Handlowe Wola Park zmieni się w Eko-Miasteczko z mnóstwem atrakcji!

INFORMACJA PRASOWA

?EKO-WARSZTATY DLA DZIECI? ? EKOLOGICZNY PIKNIK W WOLA PARK!

? Zobacz jak Centrum Handlowe Wola Park zmieni się w Eko-Miasteczko z mnóstwem atrakcji!
? W planach m.in. spotkania z ekspertami, warsztaty ekologiczne
i eko-konstruktorskie, gra w eko-kręgle, konkursy z nagrodami

Warszawa, 16 kwietnia 2014 r.

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, w sobotę 26 kwietnia w godzinach od 12.00 do 17.00, w ramach akcji ?Eko-Warsztaty dla Dzieci?, Centrum Handlowe Wola Park zamieni się w Eko-Miasteczko. W tym dniu na terenie centrum handlowego, ale także Parku Ulricha znajdującego się tuż obok, dzieci i dorośli będą mogli skorzystać z wielu eko-atrakcji. Najmłodsi będą mogli m.in. zaprojektować i samodzielnie wykonać eko-zabawki oraz zamienić się w pionki w wielkiej grze planszowej, a rodzice ? spróbować swoich sił w grze w eko-kręgle. Celem akcji jest promowanie proekologicznych zachowań.

Z możliwości Międzynarodowego Dnia Ziemi, w sobotę 26 kwietnia w godzinach od 12.00 do 17.00, w ramach akcji ?Eko-Warsztaty dla Dzieci? Centrum Handlowe Wola Park zamieni się w Eko-Miasteczko. W ostatnim dniu na placu centrum handlowego, a również Parku Ulricha znajdującego się tuż przy, dzieci oraz duzi będą mogli zaczerpnąć z wielu eko-atrakcji. Najmniejsi będą mogli m.in. zaprojektować i samodzielnie wykonać eko-zabawki oraz zamienić się w pionki w wysokiej atrakcji planszowej, a rodzice ? spróbować swoich ról w sztuce w eko-kręgle. Celem działalności jest promowanie proekologicznych zachowań.

Punktem ważnym pytania będzie Akademia Ekologiczna, czyli eko-scena wykonana z desek, palet i przetworzonych płyt, na jakiej odbędą się spotkania z specjalistami z powierzchnie ekologii, warsztaty ekologiczne i konkursy z nagrodami. Każde osoby, które odwiedzą to znaczenie, będą mogły ponadto skorzystać z pomocy dotyczących m.in. segregacji odpadów. Na placu CH Wola Park zostanie także zorganizowany punkt przyjmowania surowców wtórnych. Za wszelkie 5 kg makulatury, 15 szklanych butelek, 15 aluminiowych puszek, 15 plastikowych opakowań, 20 zużytych baterii lub jeden telefon komórkowy będzie silna uzyskać wyjątkową eko-torbę. Dwa unikalne wzory tekstu na torbach zostały opracowane przez swoje blogerki modowe: Jessicę Mercedes Kirschner oraz Miss Ferreirę.

Mnóstwo atrakcji stworzono z sprawą o najmniejszych. Będą oni mogli wykorzystać naszą świeżość oraz nauki manualne w profesjonalnej Strefie Eko-Konstruktora, gdzie zrobią się warsztaty z projektowania oraz pracowania zabawek oraz zwierzątek z kartoników, korków czy zakrętek od butelek. Dodatkowo zostaną również zorganizowane zajęcia decoupage oraz zdobienia latawców, jakie będą następnie puszczane podczas Wielkiego Finału Puszczania Latawców o godzinie 16.00. Najmniejsi będą mogli również wziąć wkład w Prawdziwej Atrakcji Planszowej, podczas której dzieci zamienią się w pionki i idąc po kolejnych miejscach będą prezentowały zasady segregacji odpadów i proekologiczne zachowania. Oraz w Parku Ulricha zostanie zorganizowana gra terenowa, w terminie jakiej będzie silna dostać sprawności Eko-Ludka.

?Niezagospodarowane braki to wciąż wielki punkt w Polsce. Mimo wielu pro-ekologicznych pracy i kampanii, jeszcze jest znacznie do zorganizowania w bieżącym terenie. Mam nadzieję, że robione przez nas wydarzenie przyda się do zwiększenia świadomości nt. segregacji odpadów a zagranicznych spraw powiązanych z ochroną środowiska naturalnego. Oprócz zalet edukacyjnych, pytanie będzie i wspaniałą okazją do zabawy dla całej rodziny!? ? powiedziała Dagmara Pozowska, Centre Manager Centrum Handlowego Wola Park.

O Środowiskiem Handlowym Wola Park:
Centrum Handlowe Wola Park to zestaw handlowy, a zarazem przyjazne, ciekawe miejsce spotkań, przyjemności i zakupów dla całej rodziny. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, oraz w nich pełna oferta odzieży, obuwia i urządzeń, kosmetyków, a dodatkowo artykułów fizycznych oraz urządzenia wnętrz. Swoje składy mają tu m.in. tak wspaniałe firmy jak: 4F, Aldo, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Douglas, Duka, Ecco, Empik, Galeria Milano, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, HiMountain, KappAhl, Levi?s Lee & Wrangler, Marilyn, Mega Punkt, Molton, Mothercare, Okaidi, Organique, Orsay, Próchnik, Reserved, Ryłko, Sephora, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, SuperPharm, Tatuum, Tommy Hilfiger, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka i ZARA. W sercu znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno, Haircoif i Happy Days oraz dwupoziomowy hipermarket sieci spożywczej Auchan. Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym silny wybór restauracji i konserwacji i dwupoziomowe Multikino i związek fitness Calypso. Dodatkowym urządzeniem jest bezpłatny parking z 3000 miejsc postojowych, jak jeszcze stacja benzynowa. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park ? Inter IKEA Centre Group Poland, planuje jego rozbudowę, która zacznie się wiosną 2014 r.

———–
O Centrum Handlowym Wola Park:
Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy, a zarazem przyjazne, popularne miejsce spotkań, rozrywki i zakupów dla całej rodziny. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. Swoje sklepy mają tu m.in. tak popularne marki jak: 4F, Aldo, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Douglas, Duka, Ecco, Empik, Galeria Milano, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, HiMountain, KappAhl, Levi?s Lee & Wrangler, Marilyn, Mega Punkt, Molton, Mothercare, Okaidi, Organique, Orsay, Próchnik, Reserved, Ryłko, Sephora, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, SuperPharm, Tatuum, Tommy Hilfiger, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka i ZARA. W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno, Haircoif i Happy Days oraz dwupoziomowy hipermarket sieci spożywczej Auchan. Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór kawiarni i restauracji oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking z 3000 miejsc postojowych, jak również stacja benzynowa. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park ? Inter IKEA Centre Group Poland, planuje jego rozbudowę, która rozpocznie się wiosną 2014 r.

O Inter IKEA Centre Group Poland:
Inter IKEA Centre Group Poland należy do grupy spółek IKEA. Podstawowym celem jej działalności jest tworzenie, rozwijanie i zarządzanie lokalizacjami handlowymi, w których istotną część stanowi sklep IKEA. Zgodnie z filozofią firmy, jej obiekty odpowiadają na potrzeby szerokiego grona odbiorców. Inter IKEA Centre Group Poland jest właścicielem ośmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz trzech w Warszawie. Obecnie firma pracuje nad rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu oraz budową centrum handlowego w Lublinie. W październiku 2013 roku Inter IKEA Centre Group Poland kupiła Centrum Handlowe Wola Park w Warszawie i planuje jego rozbudowę.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy