Wiadomości branżowe

Wygraj z kolorami Dekoral!

Dynamiczna Czerwień, Niebieski Atrament, a może Cytrynowy Stretch o satynowym połysku? Z kolorowymi farbami Dekoral najnowsze trendy aranżacyjne są na wyciągnięcie ręki? tak jak nagroda w loterii konsumenckiej ?Wygraj w Twoim kolorze?. Przyłącz się do gry!

Ogólnopolska loteria konsumencka już ruszyła i potrwa do 31 sierpnia 2015 roku. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję nie tylko zrealizować marzenia o metamorfozie wnętrz z użyciem farb Dekoral, ale także wygrać wyjątkowo atrakcyjne nagrody: tablety Samsung i samochody Toyota Aygo.

Szczęście w kolorze

Wystarczy kupić 5 litrów dowolnych emulsji kolorowych marki Dekoral objętych promocją, by wziąć udział w konkursie. Wybór farb jest ogromny! Wygraną zapewni nam zakup Akrylitu W, szorowalnej farby lateksowej do wnętrz o efekcie matowym lub satynowym Dekoral Fashion Hypoalergiczna, Voice of Color, Dekoral Fashion Colour & Style ? Power Paint oraz Polinak. Możemy wybrać puszki o dowolnych rozmiarach, jednak dowód zakupu 5 litrów farb Dekoral musi znaleźć się na jednym paragonie.

Loteria ?Wygraj w kolorze?

Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować dowód zakupu na minimum 5 litrów farb kolorowych Dekoral. Jak to zrobić? Można wysłać widomość SMS na numer 71866 o treści DEKO wraz z numerem paragonu, np. DEKO.00021 lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej www.wygrajwkolorze.pl. Na poprawnie zarejestrowanych użytkowników czeka moc emocji, bowiem co tydzień będą wyłaniani zwycięscy! Przez cały okres trwania promocji zostanie rozdane wiele nagród ? 16 kart przedpłaconych o wartości 1000 złotych, 4 tablety Samsung i 2 samochody Toyota Aygo w kolorze czarnym i czerwonym.

Przekonaj się, czy wybrany przez Ciebie kolor okaże się kolorem zwycięstwa.

Regulamin loterii ?Wygraj w Twoim kolorze? dostępny jest na stronie http://www.wygrajwkolorze.pl/


dostarczył infoWire.pl
Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy