Wiadomości branżowe

Klasyczny i ponadczasowy styl skandynawski z panelami Quick-Step?

Jeśli chcesz, aby twoje mieszkanie było urządzone z prostotą, a równocześnie było przestronne i funkcjonalne, postaw na styl skandynawski. Łaczy on delikatne barwy oraz naturalne akcenty takie jak drewno, wiklinę czy jutę. To czyni go ponadczasowym i uniwersalnym. Jednym z kluczowych elementów tego stylu jest połączenie białych podłóg z jasnym kolorem ścian. Dzięki temu wnętrze staje się optycznie większe. Takie efekty można uzyskać między innymi wykorzystując panele marki Quick-Step?, które łączą w sobie bogactwo wzorów, trwałość i piękno drewna.

Styl skandynawski charakteryzuje się przede wszystkim oszczędnością formy. Ściany i podłoga powinny być w delikatnych kolorach. Królują tu: biel, beż, szarość. To dzięki nim wnętrze wydaje się jaśniejsze i większe. Jasne odcienie podłogi i ścian, oprócz tego, że sprawią iż pokój będzie się wydawał większy, spowodują że pomieszczenie nabierze czystego, rustykalnego i ponadczasowego charakteru. Takie barwy idealnie łączą się z kolorowymi dodatkami takimi jak barwne poduszki, narzuty czy pledy, które wykonane są z naturalnych materiałów: lnu, wełny i bawełny. To dodaje domowej atmosfery, wprowadza nastrój gościnności i ciepła oraz przekazuje nam poczucie spokoju. Istotna jest funkcjonalność oraz trwałość wszystkich elementów wystroju wnętrza. Podłogi Quick-Step? dzięki warstwie ochronnej Scratch Guard? są nawet 10 razy bardziej odporne na uszkodzenia.

Decydując się na urządzanie pomieszczenia w stylu skandynawskim, istotny jest wybór odpowiedniej podłogi. Firma Quick-Step? oferuje w tym zakresie wiele pięknych wzorów. Można wybrać panele Quick-Step z sosny białej szczotkowanej czy panele Quick-Step z dębu jasnego lub z białego jesionu, które dostępne są w dwóch wersjach ? Eligna (bez fugi) i Perspective (z fugami). Idealnie będą komponowały się z gładkimi kanapami, kolorowymi pufami czy innymi meblami ? wyznacznikami skandynawskiego stylu. Podłogę można również wyłożyć panelami Quick-Step Classic QSM 031, do których stworzenia użyto bielonego teku. W połączeniu ze zwiewnymi beżowymi zasłonami lub roletami w naszym wnętrzu zatrzymamy dzień jak najdłużej. Nasze mieszkanie ożywią też panele Quick-Step Classic QST 071. Taka podłoga z malowanego dębu optycznie powiększą pokoje. Osobom ceniącym sobie prostotę firma Quick-Step oferuje deski Creo QSG 070 z dębu regenerowanego białego patynowanego. 

Styl skandynawski to głównie prostota i funkcjonalność. Każdy z elementów wnętrza ma swoją wyraźną funkcję i spełnia określoną rolę. Dla wszystkich poszukujących ułatwień w zakresie urządzania pomieszczeń, firma Quick-Step? proponuje idealne rozwiązania. Dzięki rewolucyjnemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic? można w szybki i łatwy sposób łączyć deski bez użycia kleju. Jeszcze nigdy montaż podłogi nie był taki prosty.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Quick-Step. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy