Wiadomości branżowe

Dekoral po raz trzeci w gronie Superbrands

Dekoral – lider na polskim rynku farb – po raz trzeci z rzędu znalazł się w elitarnym gronie najmocniejszych marek w Polsce i zdobył tytuł Superbrand 2013/2014. Ta międzynarodowa nagroda przyznawana jest każdego roku markom, które mogą się poszczycić największą siłą i najmocniejszym wizerunkiem.  

Teaser

Dekoral ? lider na polskim rynku farb ? po raz trzeci z rzędu znalazł się w elitarnym gronie najmocniejszych marek w Polsce i zdobył tytuł Superbrand 2013/2014. Ta międzynarodowa nagroda przyznawana jest każdego roku markom, które mogą się poszczycić największą siłą i najmocniejszym wizerunkiem.

 

Tegoroczna edycja ? czyli Superbrands 2013/2014 ? to już 10. wydanie tego konkursu w Polsce. W ciągu dekady inicjatywa stała się synonimem prestiżu oraz uznania w świecie nowoczesnego marketingu ? tytuł jest przyznawany nie na podstawie wyceny wartości marki czy wielkości sprzedaży, lecz przede wszystkim w oparciu o ocenę prawdziwej siły brandu. W efekcie do grona Superbrands należą przede wszystkim marki wyróżniające się odwagą i inicjatywą zarówno na polu przełamywania schematów, jak i wytyczania nowych trendów czy angażowania konsumentów. Co istotne, za decyzją o przyznaniu nagrody stoją na równi eksperci z Rady Marek oraz konsumenci, biorący udział w największym w Polsce badaniu opinii klientów (w tegorocznym badaniu swoją opinie wyraziło 15 tys. uczestników, którzy ocenili aż 2000 marek).

Marce Dekoral ? niekwestionowanemu liderowi na rynku farb kolorowych w Polsce ? udało się po raz trzeci z rzędu zdobyć tytuł Superbrand w kategorii ?Wykończenie wnętrz?. Tak wielki sukces to przede wszystkim efekt konsekwentnego realizowania przemyślanego planu rozwoju marki oraz odwaga we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Obok doskonałej oferty Dekoral może pochwalić się bowiem także wyjątkowymi projektami takimi, jak m.in. konkurs dla młodych projektantów Dekoral Fashion Awards, nowoczesna aplikacja mobilna Dekoral iColor czy oryginalna kampania reklamowa ?Kreacje dla Twojego Wnętrza?: – Praca nad tak mocną i jednocześnie bardzo znaną marką, jaką jest właśnie Dekoral, stanowi dla naszego zespołu ogromne wyzwanie. Cały czas jednak staramy się być o krok przed konkurencją i stale zaskakujemy rynek nowymi pomysłami. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że zarówno eksperci z Rady Marek, jak i sami konsumenci po raz trzeci z rzędu docenili nasze starania. Z pewnością nagroda będzie dla nas ogromnym zastrzykiem energii i motywacją do dalszej pracy ? podsumowuje Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral.

 

A to już wiesz?  Domowe biuro ? dobrze urządzone potrafi odmienić pracę

www.dekoral.pl

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy