Wiadomości branżowe

Premiera Marki Malfarb na antenie TV

Od września na antenie Telewizji Polsat ruszyła kolejna edycja programu ?Nasz nowy dom?. Głównym sponsorem akcji jest Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. Jednym z partnerów wspierających jest Marka Malfarb, której produkty będą lokowane w tym programie.

 ?Nasz nowy dom? to program, który pokazuje jak można w ekstremalnie krótkim czasie ? gruntownie wyremontować dom, odmieniając jednocześnie życie jego mieszkańców. W każdym odcinku program pomaga innej rodzinie. Dowiadujemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Często są to historie bardzo poruszające. Bohaterowie tego programu to normalni ludzie, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, często nie z własnej winy. Żyją w ciężkich warunkach lub wręcz nie mają, gdzie mieszkać. Poznajemy marzenia domowników, często prozaiczne, o pokojach dla dzieci, nowej łazience czy suchych ? nieprzemarzających ścianach ? teraz bohaterowie otrzymają szansę na nowy dom, nową jakość życia i lepszą przyszłość mieszkaniową.

Z udziałem kamer, ekipa budowlana pod okiem kierownika budowy i architekta, przystępuje do remontu i spełnienia marzeń domowników. Widzowie dowiadują się jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko kilka dni. To jest prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak dużych remontach, wykonywanych przez kilkunastu fachowców. Przy okazji remontu widzowie mają szansę zobaczyć jakimi produktami zostały wykonane prace, jak wygląda efekt końcowy zastosowania wyrobu dostarczonego przez sponsora odcinka.

W trzeciej edycji programu pojawiają się istotne nowości ? odcinki są realizowane w różnych częściach kraju. Tak ambitny plan pracy wymagał poszerzenia ekipy. Niezmiennie jej filarami są prowadząca Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk oraz kierownik robót Artur Witkowski. W nowej edycji widzowie zobaczą także nowego szefa ekipy budowlanej.

W finale każdego odcinka ? po trudnym, pełnym poświęcenia i pośpiechu tygodniu pracy nadchodzi dzień, w którym rodzina wraca do domu i może zapoznać się efektami remontu. Widok ich nowego mieszkania przerasta często ich oczekiwania ? są łzy wzruszenia, zaskoczenie i niewyobrażalna radość.

Program ?Nasz nowy dom? w tym sezonie obejmował będzie 12 odcinków, w sześciu z nich prezentowane będą produkty marki Malfarb. Na planie zdjęciowym zobaczymy główne produkty tej marki ? między innymi farbę wewnętrzną Pastel Color, tynki elewacyjne Malfarb Taurus i farbę elewacyjną Akryl Color.

Udział marki w programie to premiera reklamowa Malfarbu na antenie telewizyjnej. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym działaniom marka Malfarb będzie dobrze identyfikowana i rozpoznawana na rynku oraz zdobędzie miejsce w świadomości klientów.

Pierwsza emisja premierowego odcinka z udziałem naszej marki odbyła się w niedzielę 28 września o  godz.17:45 na antenie telewizji Polsat. Kolejne zaplanowane zostały na:

05.10.2014 17:45

12.10.2014 17:45

19.10.2014 17:45

16.11.2014 17:45

23.11.2014 17:45*

rodło: www.nasznowydom.polsat.pl; www.polsat.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Malfarb. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts