Wiadomości branżowe

Budimex najlepszą firmą budowlaną notowaną na GPW

W IV edycji Eurobuild Awards Budimex otrzymał nagrodę jury - tytuł najlepszej firmy budowlanej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nagrody dla najlepszych firm i projektów 2013 roku na rynku nieruchomości komercyjnych przyznawane są w czterech głównych kategoriach: nagroda za całokształt osiągnięć przyznawana osobie, której reputacja i

W IV edycji Eurobuild Awards Budimex otrzymał nagrodę jury - tytuł najlepszej firmy budowlanej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Nagrody dla najlepszych firm i projektów 2013 roku na rynku nieruchomości komercyjnych przyznawane są w czterech głównych kategoriach:

  • nagroda za całokształt osiągnięć przyznawana osobie, której reputacja i renoma jest bardzo wysoko oceniana przez rynek nieruchomości,
  • nagrody jury w Polsce i w Europie Środkowo ? Wschodniej,
  • nagrody najemców,
  • nagrody publiczności.

Do nagród we wszystkich kategoriach było łącznie 200 nominowanych, a wyboru dokonało 200 członków jury.

Eurobuild Awards to nagrody przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych firm w 2013 roku oraz projektów zrealizowanych/otwartych w 2013 roku.

Źródło Budimex SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy