Nowi pracownicy DTZ

Teaser

W ostatnich miesiącach do firmy dołączyli specjaliści zarówno z zakresu zarządzania nieruchomościami jak i projektami, najmu powierzchni biurowej, magazynowej, zarządzania portfelami klientów korporacyjnych, a także eksperci z obszaru finansów.

Andrew Frizell ponownie dołączył do DTZ jako Dyrektor Działu Doradztwa Inwestycyjno-Budowlanego. Andrew posiada 11-letnie doświadczenie w branży budowlanej i w zarządzaniu projektami, które zdobywał współpracując z różnorodnymi klientami na terenie Europy i w Wielkiej Brytanii. Przed dołączeniem do DTZ pracował w British Airways, WYG, Jones Lang LaSalle oraz Procter & Gamble.

Robert Walisiak dołączył do DTZ jako Kontroler Finansowy. Posiada 15-letnie doświadczenia w finansach i jest związany z rynkiem nieruchomości od 10 lat. Przed dołączeniem do DTZ pracował w firmach takich jak: TK Development AS / Euromall Holding AS Group i Oilfield Services.

Marcin Żuchniewicz dołączył do DTZ jako Zastępca Dyrektora w dziale Doradztwa i Analiz Rynkowych. Marcin posiada ponad 5-letnie doświadczenia z zakresu doradztwa gospodarczego, due dilligence firm z sektora nieruchomości   oraz doradztwa w procesach sprzedaży portfeli wierzytelności zabezpieczonych nieruchomościami. Przed dołączeniem do DTZ pracował w PwC i KPMG, gdzie m.in. był odpowiedzialny za obsługę przedsiębiorstw takich jak: Poczta Polska, BZ WBK, Banco Santander. 

Magdalena Ruta dołączyła do zespołu Zarządzania Portfelami Klientów Korporacyjnych (CREM) jako Konsultant. Od ponad 8 lat związana jest z branżą nieruchomości i specjalizuje się w rozwoju nowych projektów, ich ekspansji, przygotowywaniu fit-out?ów oraz doradztwie inwestycyjnym. Pracowała dla takich firm jak: Castorama Polska, Centrum Development & Investments, Metro Properties oraz Gradiner&Theobald.  

Karolina Lewandowska dołączyła do zespołu Doradztwa Inwestycyjno - Budowlanego jako Specjalista do spraw Planowania Powierzchni. Posiada doświadczenie w projektowaniu powierzchni biurowych, w tym wprowadziła 'zielone'  elementy do biur. Ostatnim dużym sukcesem zespołu jest otwarcie pierwszego oddziału typu SMART w Polsce.

Małgorzata Janicka dołączyła do Zespołu Zarządzania Nieruchomościami jako zarządca nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, które zdobywała pracując w Hochtief Facility Management Polska, Dippartner, Colliers International Poland i Real Estate Development Company. 

Bożena Kowalska dołączyła do DTZ jako Konsultant w dziale Doradztwa i Analiz Rynkowych. Od ponad 5 lat związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do DTZ pracowała w firmie deweloperskiej Platan Group w obszarze finansowania inwestycji (w tym refinansowania obiektów) oraz przygotowywania projektów do realizacji. Projekty dotyczyły nieruchomości biurowych, handlowych, biurowo-magazynowych, hotelowych, restauracyjnych.

Kamil Kugaudo dołączył do zespołu Najmu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych jako Młodszy Konsultant. Posiada ponad 5- letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobył obsługując dużych klientów krajowych i zagranicznych, współpracując z deweloperami, generalnymi wykonawcami, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., władzami lokalnymi oraz Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi. Przed dołączenie do DTZ Kamil pracował w agencji Cushman & Wakefield oraz PAIIIZ.

Kamil Jóźwik dołączył do Działu Powierzchni Biurowych jako Konsultant. Posiada doświadczenie w branży nieruchomości i obecnie specjalizuje się w powierzchniach biurowych. Swoje doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach, gdzie m.in. był odpowiedzialny za negocjację umów i oraz za rozwój sieci na obszarze mazowieckim i lubelskim. 

Jan Wałach dołączył do zespołu Rynków Kapitałowych jako Konsultant i jest odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynku nieruchomości, memorandów inwestycyjnych, prowadzenie postępowania due diligence jak i wsparcia procesu kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Jan zdobywał doświadczenie w firmie Entarius oraz CBRE.

Eliza Rusinek dołączyła do zespołu Zarządzania Nieruchomościami jako Młodszy Zarządca. Posiada ponad 4 ?letnie doświadczenie zdobyte u dewelopera Platan Group m.in. zarządzając obiektem Centrum Milenium oraz innymi obiektami zlokalizowanymi na Warszawskiej Pradze.

Od 19 lat DTZ dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowe usługi w obszarze nieruchomości komercyjnych i handlowych, a także zarządzani aktywami oraz wycen. Ponadto eksperci przygotowują szczegółowe analizy i doradztwo w zakresie rozwoju dla 125 lokalizacji w 70 miastach. 280 specjalistów reprezentuje DTZ w Polsce. 

 

 

Źródło DTZ. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top